Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire fontos a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire fontos a nőknek hogy a férfi legyen tehetős? És miért undorító szövegekkel fejezik ki? Egzisztencia, meg céltudatosság, meg ambíció?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 11:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kijavítanám a kérdésedet: Nemcsak a Nőknek,Hanem mindenkinek aki a Földön van az a fontos.Hogy miért? Azt saját maguk sem tudják!
2014. szept. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egyrészt a leendő gyerekük jövője szempontjából. Ámde a leendő gyereknek más is kellene, nem csak az említett egzisztencia. Például olyan jogállam, ahol biztonságban élhet a gyerek, ahol nem történik meg például olyan, ami az ötvenes évek padlássöprései idején megtörtént.
2014. szept. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
mindig ezzel a leendő gyerekkel jönnek de a legtöbb pénzes pasinak nem is szülnek gyereket. Csak élvezik mellette a nagyvilági nő életet...de remek alibi duma hogy ő gondol majd a gyerekére..aki ki tudja mikor születik meg...
2014. szept. 16. 11:34
 4/17 anonim ***** válasza:
Mindenki tehetős szeretne lenni, de a szerelemnek ez nem kelléke. Ha mégis úgy érzed, akkor az nem szerelem.
2014. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 csabika1971 ***** válasza:

#1. "Kijavítanám a kérdésedet: Nemcsak a Nőknek,Hanem mindenkinek aki a Földön van az a fontos."


Ezzel nem értek egyet mert szerintem is a nők sokkal pénz éhesebbek partner választás esetén mint a férfiak. Nézz csak körül a világban.

2014. szept. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%
Nekem fontos, hogy ne én tartsam el a hapsit... Legyen lovagias, hívjon el vacsorára vagy ide-oda... És ha komolyabbra fordul a dolog, akkor gyerek szempontjából sem mindegy, hogy a minimálbérből+gyesből kell megélnie 3 embernek...
2014. szept. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ez világos hatos, csakhogy én nem erről beszéltem! Hanem hogy miért várja el a sok csóró nő is hogy tehetős legyen a pasija? Mert ez van! A sok segédmunkás nő is mérnök pasikra bukik meg a többi.Nem egyenlőség van? Mindenki teremtse meg magának az életszínvonalát akkor ne a pasitól várja el a meleg málét.
2014. szept. 16. 11:42
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

És akkor miért fontos a pasiknak, hogy a nő "dekoratív legyen", "adjon magára", "igényes legyen"...ez alatt meg a pasik azt értik, hogy legyél 175 centi, 45 kiló és legyen derékig érő hajad, és 40 fokos lázzal frissen ébredve is legyen tökéletes sminked (amit tagadj le, mert csak a ronda nők sminkelnek).


Szerintem nincs olyan ember a földön, aki ne szeretne gazdag+szép+vonzó+okos parntert maga mellé-az más kérdés, hogy ez a realitásokkal mennyire van összhangban.

2014. szept. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Akkor képzeld el, hogy nem fontos!

Nem arról van szó, hogy nem kell a pénz, mert kell, de nem kell gazdagnak lenni, stb. Legalább is egy normális nőnek elég egy teljesen átlagos jövedelmű férfi is.

Ugyanis szerintem sokkal több jövője van egy olyan kapcsolatnak, ahol a férfi-nő egyaránt megdolgozik mindenért, amijük van, beleértve a házat, autót, napi szükségletek kielégítése, gyerekneveléssel kapcsolatos anyagi dolgok, stb. Mert mindketten akkor egyformán hozzátesznek a családi fészekhez és senki nem tart el senkit, senki nem vethet semmit a másik szemére.

Sem én nem vagyok tehetős, sem a férjem, családjaink is átlagos jövedelműek, nálam ez amúgy sem volt soha befolyásoló tényező, sokkal jobban érdekelt az, hogy tetsszen külsőre az illető és a személyisége, emberi tulajdonságai olyanok legyenek, amilyen emberré ez teszi, azzal nyugodtan le tudjam élni az életemet. Akiben megbízom és tervezhetek hosszú távra. Márpedig ehhez magában az, hogy jó anyagi körülményekkel rendelkezik, az édes kevés!!!

2014. szept. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 csabika1971 ***** válasza:
Hát mit ne mondjak én a pénzt nagyívűen lesz'rnám, ha meg találnám az igaz szerelmet. Mert sokkal boldogabban élnék szerelemben mint gazdagon. Erről ennyit.
2014. szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!