Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerős valakinek az, ha...

Ismerős valakinek az, ha leszólítasz egy csajt diszkóban és elküld mert "csak bulizni jött, nem ismerkedni", aztán 5 perc múlva már smárol is vkivel?

Figyelt kérdés
Elég szar érzés nem?
2013. nov. 7. 15:08
 1/10 anonim válasza:
szerintem jobb is,ha egy ilyen elküld.
2013. nov. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Igen.

Ilyenkor oda szoktam menni és gyomorszájon könyökölöm, a srácot meg meghívom egy sörre.

2013. nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ismerős.

Általában én vagyok a csaj, aki elküldi a pasikat, és a végén lányokkal smárol.

Leszbikus vagyok.

Elhiszem, hogy szar érzés, elég jól nézek ki, de nem tudok beizgulni a farkadra, bocsi.

2013. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én tényleg azért szoktam elküldeni 1-1 pasit, mert szórakozni mentem csak.. meg ugye pasim is van, szóval eleve lehetetlen h mással smároljak:D
2013. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem jöttél be neki, ennyi. Vagy a másik fickó a pasija volt esetleg.

Én voltam már úgy, hogy a pasimmal mentem, meg haverokkal, és a pasim elment nekem italért, mire leszólított egy srác, mire mondom, hogy nem ismerkedni jöttem. Persze utána smároltam meg táncoltam a pasimmal, meg táncoltam egy másik pasival is, és mikor kimentem a mosdóba, visszafele odajött a srác, és számonkérte rajtam, hogy miért mondtam, hogy nem pasizok, közben meg látott, hogy mással már rögtön smároltam, milyen ribi vagyok, stb. Erre odajött a pasim, és végül vérző orral kullogott el szegény srác.

2013. nov. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A leszbikusok hidegen hagynak, most nyilván olyan esetekre gondoltam amikor egyből bepasizik, miután a POFÁDBA hazudott.
2013. nov. 7. 17:04
 7/10 A kérdező kommentje:

Mellesleg meg életembe nem láttam még leszbikus csajt aki tényleg leszbi, b*zi pasit is csak 3-at

Szal nincsenek vmi sokan a homok.

2013. nov. 7. 17:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Vaaagy lehet, hogy nem hagytad békén, ezért kamuzott. Velem legalábbis olyan előfordult már, hogy hiába modntam el a srácnak hatszor, hogy bocsi, nem, nem az esetem, nem hagyott békén. A végén meg minden hülyeséget kitalálok, csak hogy végén leszálljon rólam.
2013. nov. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Haver szerintem normális csajokat ne ilyen helyeken keresgélj :D Túl kicsi az esély arra,hogy másnap is ugyan az a személyiség mint akit aznap este megismertél.
2013. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet tényleg nem ismerkedni ment, aztán megtetszett neki a srác, és te nem jöttél be neki annyira, hogy áttörd a " nem ismerkedni jöttem" falat, de a másik igen.
2014. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!