Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajozás, bukta, illető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozás, bukta, illető fiatal hasonmása Hogyan tünjön el a fejemből az illető csaj? Anyira eluralkodott rajta hogy rettegek, és próbálom a jelenlétét kerülni.20 éves vagyok fiu.

Figyelt kérdés
Majdnem egy éve megismerkedtem egy helyes csajjal, jól elvoltunk, meg ilyesmi meg tetszettem is neki. Fruzsy jó fej meg hát meg tudtam neve szintén rendes is volt velem. Szerintetek mennyi az esélye hogy egy full ugyanolyan kinézetű csajba botlok, teljesen ugyanazokkal belső külsö tulajdonságokkal csak a saját korosztályomba?

2014. szept. 16. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Légyszi írd le normálisan, írásjeleket használva. Amúgy is elég szarul értem az olvasott szöveget :/
2014. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
érthetetlen
2014. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy van ez a Fruzsy, akit irtam és kb. 10 évvel idősebb nálam, egymásnak megtetszettünk, megszerettük egymást, de az a bökkenő hogy foglalt.

Majdnem mindennap talizunk elbeszélgetünk, csak hát mindennap kisért, nem birom a fejemből kiverni.

ez a lényeg.

És szerintetek mennyi az esély hogy egy külcsire és belsőre ugyanolyan nőt találjak, de az én korosztályomból?

2014. szept. 17. 20:38
 4/4 anonim ***** válasza:
foglalt, tehát hagyd a francba.
2014. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!