Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Discoban ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Discoban ha valaki odalép hozzátok, elhív táncolni, igent mondanátok ah szimpatikus az illető?

Figyelt kérdés

Mielőttmég leteremtetek, hogy értelmetlen a kérdés, hisz úgyis igen a válasz, leírom a kiegészítéseket is.

Pl.: ültök a barátnőitekkel a kanapén a disconak a bár helyiségében. szemlátomást nem beszélgettek (mert ugye k*rva hangos a zene) csak stírölitek a pasikat.

Ha ilyenkor egyikőtökhöz én odamennék hogy "szia, jössz táncolni?" dumával teljesen ismeretlenül, egy laza mosollyal és be is jönnék legalább egy kicsit, eljönnétek?

ugy hogy a barátnőiteket otthagynátok? vagy elhívjak mindenkit táncolni? :D :P


Rengeteg pasi fél a visszautásítástól, és valljuk be én is tartok tőle, hogy pl nemet mond a csaj, és utána nevetség leszek azon lánytársaságba, hogy de szánalmas volt hogy idejött és felkért..., s kínosan pillantunk egymásra a disco hátralévő óráiban...:/



2013. máj. 27. 14:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

.... Ha szimpatikus vagy a lánynak, akkor megy. Pont.

Egyébként szerintem nincs ebben semmi kínos, megkérdezted... vagy igen, vagy nem, benne van a pakliban. Ezzel nem csináltál magadból bolondot.

2013. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Az egísz diszkóba te leszel aznap az élő vicc, rajtad fognak röhögni. Kicsi település esetében mindenki - még a 90 éves szenilis banyák is - rajtad fognak röhögni maximum hangerőn.
2013. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs barátom és még te is helyes vagy, akkor miért ne?
2013. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem járok ilyen helyekre... De ha így tennék, természetesen elfogadnám a felkérsést, és csak a kiszemelt lányt hívd, ne az egész bagázst! :D Ha bejössz egy lánynak, tuti nem fog elküldeni.
2013. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jöl nézel ki, biztos hogy igent mondanék :))
2013. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig szoktam így menni, bár mikor eltűnök 2 órára már paráznak a csajok :D
2013. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én igent mondanék,és a barátnőimet nyugodtan ott hagyhatom,általában elszokták őket is hivni.Persze ez attól is függ,hogy egy lány mennyire nyilt.
2013. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
egy az, hogy túl nagy a hangerő, nem lehet normálisan beszélgetni, emiatt nem is járok discoba ismerkedni. Sajnos viszont a discokon kívül nem sok olyanhely van, ahol összegyűlnek a fiatalok.
2013. máj. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindeképp ki leszel beszélve. Ha elmegy veled a lány, akkor azért, ha nem akkor azért. Ha összejöttök, akkor meg azt fogják megbeszélni, hogy hogyan csókolsz, hova vitted első randira...stb..ne áltasd magad, és ezzel ne foglalkozz. Hívd el, ha igen mond akkor ennyi. A többi meg ne érdekeljen.
2013. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Elvileg azért mentél bulizni nem? :) pl én otthagynám barátnőimet, bár discoba járós nem olyan sok van :D inkább fiúkkal megyek :) és ők sem sértődnek meg ha otthagyom őket mert 1-2 szeretne pedig velem járni de na :)


16/L

2013. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!