Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha Havi közben csináljuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Havi közben csináljuk jobban elviselhető az a pár nap?

Figyelt kérdés
Nem régiben hallotam pár barátnőmtől hogy régebben a pasijukkal még akkor is csinálták és gyengébbek voltak utána a görcsök a többi napon meg a fájás valakinél a vérzés is gyenge lett utána és azt kérdezném hogy tapasztalat alapján jó első nap egy szex közbe hogy elviselhetőbb napok legyenek mert nekem erős a mensim :/

2014. szept. 17. 01:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy próbát megérhet, de nem 100%.
2014. szept. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy lenne összefüggés a kettő között, maximum mentálisan(placebó). Gondolj bele: mitől enyhülne a vérzés egy aktustól? Persze ha jól esik és a barátod sem undorodik tőle akkor nyugodtan, ártani nem árt, de ne várj csodát tőle.
2014. szept. 17. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van olyan dolog, hogy tampont. Meg olyan dolog is létezik, hogy csikló. Már csak egy kéz kell és meg van oldva az orgazmus, ami helyrehozza kissé a hormonokat. Nem kell ezért vérfürdőt rendezni. :)


Vagy járj kettlebellezni/guggolj súlyokkal, tornázz. Az is rendbe teszi, nem lesz olyan durva.

2014. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát én csak azért kérdeztem hogy van-e benne igazság mert nem lenne rossz:P

Meg hát nem rég hagytam abba a fogamzásgátló szedését mert annak idelyén azt ajánlotta nekema nőgyógyászom hogy képes gyengébé tenni és rendberakni a hormonokat mert össze vissza csúszot a havim ideje, de az nem segítet így azt abbahagytam 1 hónapja kb azóta visszatért a szokásos fájós de megnézem a utóbbi tanácsot is :)

2014. szept. 17. 21:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Tény hogy az orgazmussal olyan anyagok szabadulnak fel a szervezetben ami fájdalomcsillapító hatású... de ez emberfüggő, ki kell próbálni. Nekem például fogamzásgátló gyógyszer előtt és alatt csak erősítette a vérzésemet az "igénybevétel". 3 hónapja leálltam vele, most meg nem befolyásolja a vérzésem mennyiségét vagy a vele járó fájdalmat a szex.
2014. szept. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
oldja a görcsöket a mensi alatti szex, és nincsenek annyira a tünetek sem, hasfájás, fejfájás stb.
2014. szept. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát elvileg pár nap múlva kellene megjönnie majd meglátjuk mi lesz és hogy rá tudom e venni mert ő nem azért szexel velem mert neki jó megmondta hogy semmit sem élvez benne szerinte a pasiknak nem élvezet ez :/ hát van benne igazság de az hogy a szex csak nekünk jó az is :/ nah mind1 ha pár napon belül megjön kipróbáljuk hogy van e benne igazság hogy jobb utána már :)
2014. szept. 18. 17:08
 8/8 A kérdező kommentje:

Ezt igazolnom kell ezt a állítást :S

Nem hittem volna de igen ma reggel jött meg egész nap pocsék volt minden most este első 15 perc nem volt a legjobb, de utána már semmi mintha nem is lenne havim nagy meglepetés még kíváncsi vagyok a többi napon mi lesz.

2014. szept. 21. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!