Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csináljuk ezt egymással?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csináljuk ezt egymással?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok.

Van egy srác,akinek van barátnője,de sokat vagyunk egy társaságban,így megkedveltük egymást.A srác 21 éves és 15 éves kora óta együtt van a barátnőjével,egyfolytában veszekednek stb.

Pár hónapja megcsókolt és mondta,hogy mennyire szeret velem lenni és eltűnt nem keresett hetekig,majd újra felbukkant.Mindig ezt játssza.

Miért csinálja ezt ???


2013. ápr. 28. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert egy kamugép, azért.
2013. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert még gyerekes a viselkedése. 21 évesen lehetne több esze...szerintem felejtős.
2013. ápr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem..akkor nem is akar semmi komolyabbat :(
2013. ápr. 28. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:
De nem ám!
2013. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy pont hogy akar, csak mivel kimaradt az életéből a tindzserkor, nem tudja hogyan viszonyuljon. Nem mer kilépni a kapcsolatából, mert világ életében volt valaki mellette, egyszerűen fél tőle. De valószínűleg az már nem működik ezért vagytok ilyen viszonyban. Te ismered, neked kell eldönteni, hogy érdemes lenne e komolyra fordítani vele a doglot. Következő csóknál kérdezz rá. Mondd h ez így nem fair se veled se a barátnőjével. Ha akar tőled valamit akkor szakítson és te ott leszel mellette (lelkileg nagyon nehéz lesz neki, akkor is ha már nem igazán működik). Vagy pedig állítsd el
2013. ápr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
GeGeL, te is gyerekes vagy, hogy ráírsz itt csajokra, hogy szexelnél velük!
2013. ápr. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem írok senkinek olyat, hogy szexelnék. Hol álmodtad ezt?
2013. ápr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!