Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha leléptem? 20/F kocsmába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha leléptem? 20/F kocsmában voltunk.

Figyelt kérdés
Régen szerelmes voltam egy csajba(elutasított). És most az egyik haverom ismerősével összefutottunk hétvégén és azt kezdte ecsetelni hogy hogyan dugta meg a csajt! És a srác(alkatra hasonlítunk) nem egy nagy durranás mert wc-n is voltam vele előtte(nincs valami nagy dolog a két lába között). Annyira nevetséges hogy engem szinte kapásból elutasított ez a gyerek meg simán gerincre vágta!
2014. szept. 17. 13:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ez a gyerek egy nagyképű k@cs@g! Amikor megláttam a f@rkát majdnem pofán röhögtem. Én nem vagyok az a nagydumás ember (Nem nyílok meg rögtön az embereknek... kell egy kis idő hozzá, de jópár csaj ismerősöm szerint jó pasi vagyok... de ők ismernek millió éve) ez a csaj meg kapásból nemet mondott és ez idegesített hogy igazából nem kaptam választ arra hogy miért utasított el, egy ilyen (nagyképű a semmire) gyereknek meg simán sikerül amire én 1000000x jobban vágyok mint ő.
2014. szept. 17. 14:41
 12/15 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem sikerült mert már szinte görcsösen vágytál rá(ilyenkor szinte törvényszerű hogy nem sikerül). Ő meg adta a laza, magabiztos pasast a lánynak meg ezek szerint ez kell. Legközelebb okosabb leszel!
2014. szept. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Már bocs hogy ezt mondom, de az a gáz, hogy a wc-n megnézted mekkora van neki. Ilyen soha nem jutna eszembe.
2014. szept. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ja. Egyrészt nyomorult dolog mások farkát bámulni és azt hinni, hogy pisálás közbeni ernyedt állapotban a végső hossza. Lehet hogy vérf *szú, magyarán erekció közben nő meg nagyra. De attól függetlenül lehet, hogy kicsi neki.


Gondolom a csaj sem úgy ment el vele, hogy előtte megmérte neki. Szimplán magabiztos a srác te meg nem vagy az. Ezen kár hüppögni mert iszonyat béna. Legyen vér a pucádban legközelebb ha odamész egy csajhoz. Egy csaj sem szereti ha egy fickó rinyál, szedd össze magad.

2014. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Koplárovics Béci ***** válasza:

"ez a gyerek egy nagyképű k@cs@g!"


Ez tipikusan a bagoly és a veréb sztorija :)

2014. szept. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!