Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kocsmában van a haverjaival,...

Kocsmában van a haverjaival, és nekem írogat. Akkor tényleg érdeklem, ugye?

Figyelt kérdés

Nem egy kocka srác, nem szokott sokat fent lenni facebookon. Régebben többet beszélgettünk, aztán volt egy kis kihagyás, és most kezdett el újra írogatni pár napja. Az egyik haverjának a születésnapját ünneplik, ezért lement a kocsmába - bár azt írta, h nem iszik, mert másnap dolgozik. A lényeg, h közben többször is írogatott nekem, mobilról, facen. Akkor ez azt jelenti, hogy eléggé érdeklem?? :) Vehetem jó jelnek? (Egyébként múltkor velem is iszogatott és akkor elő sem vette a mobilját,csak rám koncentrált...meg tényleg nem egy nagy facebookos egyénről beszélünk.)

18/L


2014. jún. 24. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó jelnek veheted, de ahhoz több információ kéne. Lehet csak unatkozik és veled tölti el az időt, esetleg nem olyan jó a buli.
2014. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem csinálták már meg azt,hogy engem hívogatott,majd fél órával később egy másik nővel kavart.:D


Na de ezt a pasit te ismered,és bizony lehet jó jel is.

2014. jún. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Vehetem jó jelnek?"


"jelnek"


"jel"


Na jó bocs, de felhúztam maga. EMBER vagy. A fajod egyik leghasznosabb képessége az, hogy az egyedei tudják a gondolatait, érzéseit a többi fajtársaival közölni, körbe tudják azokat írni. Tehát tedd meg. KÉRDEZD meg, hogy érdekel e? Persze csak burkoltan, de ne várj jelekre.

2014. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
saját tapasztalat,hogy egy gyerek azért írogatott,hogy a menőzzön a haverjainak...de ez csak saját tapasztalat :)
2014. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!