Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nála esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki már egy ideje tetszik. Ő is tudja nagy valószínűséggel.. Viszont én nem vagyok az a menő csávó, aki minden csajt meg tud hódítani, nem vagyok túlzottan jó csajozó. Szinte minden nap találkozunk, sokat beszélgetünk. Ma burkoltan elhívott vásárolni, az egyik barátnője fel is hívta rá a figyelmem, hogy menjek vele. Elvileg ágynemű huzatot akart venni, de eljutottunk a fehérnemű osztályig. Ott nézegette őket és mutatott párat. Én az egyikre rá mutattam, hogy az neki jól állna és azt is vette meg.


A kérdésem az lenne, hogy akkor most lenne nála esélyem? Vagy ez minden napos, hogy egy lány egy fiút elhív vásárolni és az ő jelenlétében vásárol fehérneműt? Abból is kihívóbbat? Bocsánat, ha hülye a kérdés, de nincs túl sok tapasztalatom.


2014. szept. 18. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
lenne.
2014. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan fehérneműt vett, amelyik neked tetszik?? Miért ülsz még itt? :D Persze, hogy van esélyed!!
2014. szept. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyerünk kapd el kistigrisem ;) Tied a csaj már félig, el ne b**szd, a kedvemért kérlek!!! Van esélyed! Tényleg nyerő vagy nála, most már csak rajtad múlik, el ne szúrd! Drukkolok neked ;)
2014. szept. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha a barátnője is felhívta rá a figyelmed hogy menj vele, akkor akarhat tőled valamit, mivel a jelekből ítélve a barátnője is próbál segíteni hogy összejöjjetek. Valszeg ő tudja hogy miként viszonyul hozzád a csaj.

Lehet hogy a lány is próbálkozik közelebb jutni hozzád azzal h elhívott vásárolni, főleg hogy fehérnemű vásárlásba is bevont. Nekem ezek alapján úgy tűnik hogy inkább összejönne veled és nem pedig barátzónában vagy.

25/F

2014. szept. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor a jövőhéten megpróbálom meghódítani :)
2014. szept. 18. 13:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Már ott kezdődik, hogy elhívott úgy hogy tudja te mit érzel. Ha nem tudná és vásároltok akkor nem biztos, de így biztos van esélyed. Most te hívd el valahova. Találj ki valamit ahova elmentek. Innentől nyert ügyed van.
2014. szept. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!