Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet nála esélyem, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála esélyem, vagy csak kihasznál? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác akit már ovis korom óta ismerek, általánosba is együtt jártunk egészen 4. osztályig, de nem igazán voltunk jóban, mindketten elköltöztünk, másik suli, stb.. Mostanában viszont elkezdtünk együtt járni bulizni (eddig egy pár alkalommal), és az első két alkalomtól kezdve folyamatosan azon volt hogy lefeküdjek vele, próbált elcsábítani (ittasan már eléggé nyomult, ölelgetett, fogdosta a fenekem). A 3. buli során sikerült is "meghódítania", hát mit ne mondjak elég jól néz ki, fiatalság bolondság, de nem mentegetem magam.. tehát lefeküdtem vele. Legközelebb mikor találkoztunk, összefutottunk az utcán, eléggé megdobbant a szívem, de nem is esett szó az előző kis kalandunkról,csak úgy átlagosan váltottunk pár szót, nem mertem vele beszélni róla, mert tudtam hogy ő nem akar komoly kapcsolatot, (többek között azért, mert volt már több hónapos kapcsolata, és a csajszi csúnyán átverte, megcsalta, ezért valahogy ő a többi lányhoz is bizalmatlan), én meg kezdtem egyre inkább megszeretni a hibáival. A következő buli során szinte végig mellettem volt, az ölében ültem, ugyanúgy hülyéskedett velem mint eddig, megvédett egy idegentől aki beszólt. Tehát elvoltunk, de most akkor nem volt velem semmi olyan szándéka h szexelni akar, aminek valamilyen szinten örültem. Szépen mondva a végére már nem nagyon volt józan, eléggé sikerült berúgnia, annyira már nem is tudtam vele beszélni semmiről, de szerencsére nem volt velem bunkó, mert én az ilyeneket nagyon a szívemre veszek, és búcsúzásnál meg is ölelt.

Ezek mellett sokszor voltam féltékeny ha más lány került képbe, vagy csak ránézett másra :D mert sajnos tisztában vagyok vele hogy nálam 1000szer szebbet is kaphatna.

A lényeg, hogy nem tudom, hogy csak így néha dugni vagyok jó neki,(amit nem tudom hogy hagynom kéne-e vagy ne), vagy esetleg érez irántam valamit, csak még magának se meri bevallani, mert tudja hogy úgy is megbántana, vagy csak ki akar használni.. és a baj az hogy kezdem úgy érezni hogy szerelmes vagyok. de tőle sokat nem várhatok.. és hiába van a koromhoz képest érett gondolkodásom, ha róla van szó elvesztem a fejem, és bármit megtennék érte. 17/L



2014. aug. 23. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem,sajnos
2014. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 PearlDiver ***** válasza:

Ha lefekszel valakivel akivel nem vagy párkapcsolatban, akkor nem gondolod valami komolyan az életet. Ez mindenkire vonatkozik. Pláne ha utána úgy teszel mintha mi sem történt volna - ez azért sokkal nagyobb dolog, még ha sokan zsugorítják is a jelentőségét.

Ne feküdj le vele többször, maximum ha összejöttök. Egy ilyen srác igazi szándékai akkor mutatkoznak meg, ha nem kapja meg a puncit azonnal.

24F

2014. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elérte amit akart, ezért se volt már olyan nyomulós a következő bulin, mert már megkapta amire addig hajtott, ráadásul nem is kellett olyan sokat várnia......csak szexre kellettél neki.
2014. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!