Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy szeretőm és azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szeretőm és azt mondja, hogy csak a szexre kellek neki, csak szexelni akar velem, egyedül az aktust akarja, nincs romantika, alig beszélgetünk csak egymás után minél többször aktus legyen. Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és nők válaszát várom elsősorban

2014. szept. 18. 14:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Valójában tényleg csak egy járkáló pénisznek tekint, semmi többnek.
2014. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Romantikát csak attól várj, aki szeret. Mivel ő kijelentette hogy csak szexre kellesz, elmondta akaratlanul is, hogy nincs csók, meg simogatás, meg semmi extra, csak szimpla szex... De én úgy érzem itt a megnyilvánulásaidból, hogy te már érzelmileg belefolytál egy kicsit. Nem? Hiszen ha nem kapcsolna hozzá valamilyen érzés, nem is zavarna hogy csak eszköznek tekint...
2014. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
93%
nem kis farok vagy hanem nagy.
2014. szept. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem lehet azért csak úgy beleszeretni ha így viselkedik valaki. Csak jobban esne több meghittség, erzelmesség stb. Az is igaz, hogy ennyit senki nem foglalkozott a farkammal
2014. szept. 18. 14:59
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Nőtől meghittséget, érzelmességet ne várj, ha nincsenek érzelmei irántad! Mi így működünk, ha nem szeretünk valakit, akkor maximum csak az ösztön tör fel, de más nem... Ezért is kérdeztem amit, és ezért is írtam a hozzászólásaimban amit. Ha nem bírod elviselni hogy nem ad érzelmeket, és nem lelkizik, és beszélget veled, akkor keress olyan nőt, aki szerelmes lesz beléd, és ő majd megadja ezt is neked, a szex mellett... ;)
2014. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
46%
Igen sok férfi vágyna ilyen nőre... Örülj neki és ne itt pampogj.
2015. febr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
95%

Te szegeny ezt erzed? Hogy csak egy farok vagy??? Ohh hat ez van most legalabb erzed hogy hasonlo felallasban a nok is igy ereznek. Na bummm.


Egyebkent megmondta dugni akar csak,akkor ne vard hogy majd romantikazik veled.

2016. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
18%
lelketlen egy nö.,pedig beleszeretunk néha a partnerba föleg ha ugyes
2016. szept. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
én meg pont ilyen nőt keresek !
2017. szept. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy erotomániás nővel hozott össze a sors.

Te vagy az élő vibrátora.

2017. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!