Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik előnytelenebb külsővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik előnytelenebb külsővel születtek azok miért hiszik azt, hogy semmiben se tudnak változtatni és soha nem lesz kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

A testet folyamatos edzéssel lehet fejleszteni, aki kövér egy kis munkával le lehet adni a felesleget, na meg persze öltözködéssel és frizurával is lehet javítani rajta.

Azt vettem észre ezeknél az embereknél, hogy igénytelenek és túl lusták arra, hogy valamit változtassanak, de azt elvárják, hogy egy lány (mivel ide többségbe srácok írnak) elfogadja őket igénytelenül, ha meg valaki elhajtja őket, akkor már azonnal írják ki a megkeseredett kérdésüket, hogy a nők ilyen gonoszok ilyen ribik csak menő páva gyerekeknek adnak esélyt és a megkeseredett válaszolók meg rá tesznek egy lapáttal, ha meg egy előnytelenebb kinézetű pasinak van csinos csaja, akkor jön a pénzes elméletük. Összefoglalva nem csodálkozom, hogy mindenki elhajtja őket, mert ilyen életfelfogással még a kutyát is elzavarják nem, hogy a lányokat.


2014. szept. 18. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Mert könnyebb nyavalyogni, mint megmozdulni, és változtatni! Ameddig ezt nem értik meg, addig a másik nem képviselői el is fogják kerülni őket nagy ívben! Elvégre ki szeretne magának egy örökké nyavalygó párt?! 24L
2014. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs kedvem folyamatosan edzeni, nem árulok zsákbamacskát, ne két és fél év múlva derüljön ki, hogy a lelkem mélyén lusta gecy vagyok.
2014. szept. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez az, de nekem teljesen érthetetlen miért mindig a külsejükből indulnak ki, mert ahogy látom az a legkisebb gond.
2014. szept. 18. 15:19
 4/8 anonim ***** válasza:

hát mondjuk ha valakinek ronda és visszataszító az arca, azzal nem sok mindent tud kezdeni :D

de amúgy ja, könnyebb hisztizni.

2014. szept. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Ilyenkor jön az, hogy a nyakadba zúdítanak 101 kifogást, hogy nekik úgysem menne, holott olyan triviális gondjaik vannak, mint pl. a pattanások, a szemüveg, meg a testalkat, amiket simán lehet korrigálni. Nem fogják fel az, hogy a világ a valamit-valamiért szabály szerint működik, ők pedig soknak gondolják azt a pár hónapot, ami alatt meg lehet változni, inkább visszaülnek a hájas seggükre a gép elé és folytatják a rinyálást. A személyiségük is meglehetősen ronda, a sztereotípiák emberei, ha nagy ritkán bepróbálkoznak valakinél, ahol persze majdnem mindig felsülnek, akkor jön "a nők felszínes dögök, akinek a bal szemük a pénzt, a jobb meg a külsőt nézni, minden más nem számít", illetve a nőknél, ami ritkább "a férfiak mind szexéhes disznók, akiknél csak az rúghat labdába, akinek tripla D kosaras melle van". Az ilyenek annyira bebetonozottak szellemileg, hogy képtelenek változni, nem hisznek saját magukban és mérhetetlen módon szapulják azokat, akiknek összejött valami, amíg nekik értelem szerűen még savó se jut.

Én a dinamikus ember elméletben hiszek, aminek az alapja a folyamatos változás, aki pedig erre képtelen az számomra nem ember. Persze ezt a sok agyatlan csakis külsőségekre érti, na őket még gombának se tekintem.

2014. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem az előnytelen külsőm a kifogásom, hanem én túl unalmas vagyok egy párkapcsolathoz. Ehhez mit szóltok, mennyire jó kifogás szerintetek egy 10-es kifogás-skálán?
2014. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megtudnád..

Hogy változtasak a fejemen,hajam sincs mér lassan.

Jól öltözködőm,izomisvan rajtam.

Mutatnék képet a hárfára szarnál..

Egyszerűen,nem vagyok a nők esete.

Pénzre bukó csajoknál lenne esélyem.

De momentán dolgoznisekellek sehová..

Minek kellene örülnőm?

2014. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én pl rengeteget változtattam magamon, de még így is maximum közepes pasinak érzem magam. Egyszerűen nem olyanok az adottságaim, mint a "helyeseknek". Sportos vagyok de nincs széles vállam, jó a hajam de nincs férfias arcom, stb.
2014. szept. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!