Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék ezen változtatni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ezen változtatni? (Légyszi nézzétek meg mert nekem ez nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik és megírtam neki hogy lehetne közöttünk több mint barátság. Hogy legalább csak próbáljuk meg. Ő azt mondta hogy nagyon aranyos vagyok meg minden de Ő most nem szeretne kapcsolatot. Ezzel rendesen odavágott az amúgy sem túl nagy önbizalmamnak. Gondolom így már az esélyem nála egyenlő a nullával. Mit tudnék csinálni hogy ez változzon? Nagyon szép és kedves lány és szeretném hogy összejöjjünk.

Mindketten 14 évesek vagyunk.

A hasznos és értelmes válaszokat előre is köszönöm.


2014. aug. 19. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ezen nem tudsz valtoztatni:) tapasztalatbol mondom...es ez csak kifogas hogy mem akar kapcsolatot
2014. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
várj még egy kicsit, próbálj meg bevágódni nála:)
2014. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kzsol válasza:

Szia!


Én 14/F vagyok! 2 14/Lnél volt esélyem egyiknél túl hamar léptem másiknál túl későn! Az 1. Hölgy ugyan azt mondta mint neked hogy szeret imád bir tök cuki vagyok de nem akar kapcs. Csak barátságot:/ nem tudsz mitt teni max vársz és annyit mondasz neki ha változnak az érzéseid szolj! Ha erőlteted hogy "na járjunk probáljuk meg" azzal csak rontasz! Remélem segitettem

2014. aug. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Van egy csomó lány aki járni akar velem de azok közül egyik sem olyan mint az a lány aki visszautasított.

Már mondtam neki hogy ha meggondolja magát akkor írja meg.

2014. aug. 19. 22:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet változtatni, de nem minden esetben. 14 évesek vagytok, kölyök, talán ő még úgy gondolja, hogy most még más dolgokkal akar foglalkozni, vagy másba szerelmes. Az önbizalmadat meg muszáj lesz felépíteni, mert felnőttként szükséged lesz rá, nem csak a csajoknál, de továbbtanulásnál, munkánál is.

Ha csak arról van szó, hogy ő még mást akar csinálni, akkor később még lehet esélyed, ha egyébként benne vagy az esélyes tulajdonságokkal rendelkezők körében. Mindketten változtok még idővel, nem vagytok semmiről se lemaradva.

Ha arról van szó, hogy nem tartozol abba a bizonyos körbe, akkor viszont el kell fogadnod, hogy csak barátok lehettek, mert ezek belülről jövő érzések, amiket nem tudunk befolyásolni (tapasztalatból mondom, volt, aki szeretett volna közelebb kerülni, jó, próbáljunk másképp nézni rá, gondoltam én, nem ment, az érzéseimet nem tudom "megerőszakolni", és megindokolni se tudom, miért).

2014. aug. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
"Van egy csomó lány aki járni akar velem" "Ezzel rendesen odavágott az amúgy sem túl nagy önbizalmamnak." Hmmmm
2014. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!