Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, hogy nem boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy nem boldog velem, és hogy valaki másra vágyik?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel lassan 2 hónapja vagyunk együtt, de én gyakran úgy érzem nem érzi jól magát velem, és hogy nem boldog, már a kapcsolat kezdetekor is úgy éreztem hogy nem leszek neki elég jó. Ő persze azt mondja hogy imád velem lenni, de néha azt érzem csak azért mondja hogy nem bántson meg engem


Tegnap viszont azt mondta hogy nem érdemli meg hogy velem legyen mert olyan jó vagyok hozzá. Miért mondta ezt? Mit érthetett ez alatt? Mit gondoltok erről?


17/f és 16/l



2014. szept. 18. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
basszus, kérdezd már meg tőle, itt senki sem godolatolvasó
2014. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jézus... lányok szokásos dumája, hallottam már párszor ezt lányoktól.......szokásos lekoptatós duma :)
2014. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!