Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék egy spirituáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék egy spirituális érdeklődésű lányt, aki egy igazi és boldog kapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés

például olyan aki nyitott, és ne hisz el mindent készpénznek amit a hivatalos oktatásban és a médiában nyomnak..Aki "hisz" helyette igazabb dolgokban..

25F


2012. nov. 19. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem írt még senki? Itt sokan szerintem nem is értik, miről beszélsz. Én is szeretnék ilyen párt találni.
2012. nov. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rájöttem hogy mással nem megy próbáltam de nem értettek meg és hamar leírtak engem.
2012. nov. 19. 23:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem a megfelelő oldalon próbálkozol. Sok olyan portál van, ami kimondottan ilyen témákra van kihegyezve. Az a gyűjtőhelye az ilyen lányoknak.

Én ilyen vagyok, csak már rég nem lány... :))

2012. nov. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ilyen lány vagyok mégsem akar összejönni semmi, pedig akivel akarnám összeillenénk, de úgy látom őt nem igazán érdekli egy kapcsolat, pedig állítása szerint szeret. Ő boldogan megvan a haverjaival nélkülem.

22L

2012. nov. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!