Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a viszonzatlanna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a viszonzatlannak hitt szerelemről?

Figyelt kérdés
Nem azért kérdezem, mert érintett lennék, csak így most felmerült bennem a kérdés... biztosan vannak olyan történetek, hogy nem mondták el egymásnak az illetők... vagy csak elszúrták, amikor ott lett volna a lehetőség. Az Anyeginben is csak elcseszték.

2014. szept. 18. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a legrosszabb dolog. Van olyan ismerősöm, aki így járt. L
2014. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Általános iskola alsó tagozatban volt egy csaj, akibe totál bele voltam zúgva, már amennyire egy ilyen kisgyereknél ez lehetséges. Néha haza is kísértem, meg sokat viccelődtem vele stb. Ennél több soha nem volt. Bár többször rákérdeztek többen is, én mindig tagadtam, hogy bármit éreznék iránta, hiszen éppen abban a korban cikinek számított szerelmesnek lenni.


Sok-sok évvel később, az 5 éves érettségi találkozón mesélte a csaj, hogy akkoriban totál belém volt esve. Hát, szépen lemaradtunk egymásról, csak mert "ciki" volt... Persze annyira nem gáz, mert el tudom képezni, hogy 10 évesen milyen komoly kapcsolat lehetett volna a dologból.

2014. szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

azt hiszem én egy ilyen helyzeteben vagyok.... de valójában ez sem biztos, csak annyit tudok,hogy a srác amikor tényleg szeretett én nem tudtam felé kimutatni és mikor már úgy érzem,hogy érzelmileg képes lennék rá,ő már nem érdeklődik felőlem...és lehet ,hogy legbelül még szeret ,de nem tudja ,hogy Ő nekem a minden..és fogalmam sincs ,hogy mit tehetnék...

Legszívesebben írnék neki, hogy szeretnék vele találkozni és elmondanám neki...de ha már egy fiú érdeklődése alábbhaagy, sőt kimondja ,hogy feladja,onnantól már nem elgondolkodtató,hogy egy lány mit lépjen.....

Keresem a helyes utat, vagy nem is tudom...

2014. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintem ez az egyik legnagyobb pazarlás az életben... :( Olyan kár ezekért a szerelmekért.
2014. szept. 18. 21:07
 5/15 anonim ***** válasza:

én is azt hiszem így vagyok! de sajnos csak szexkapcsolat van köztünk már jó ideje.... mindennap kommunikálunk egymással,tényleg minden dolgunkat elmondjuk a másiknak, de nagyon ritkák az együttlétek :( szerintem ő is érez irántam,máskülönben nem keresnénk egymást!


de én türelmes vagyok és megvárom, hogy egyszer bevallja az érzéseit. Vagy azt, hogy nem szeret,vagy azt, hogy szeret.

2014. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló! ha szereted,akkor minél előbb vallj neki az érzelmeidről...én sajnos nem tettem,és ezért vesztettem el ,akit szeretek még mindig...

félre kell tenni a női büszkeséget és nőként megnyílni..mert az élet véges

2014. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mindenki kapott egy szép zöld pacsit. :) Akinek van még hozzászólni valója az ne tartsa magában!
2014. szept. 18. 21:29
 8/15 anonim ***** válasza:
#3: Szerintem nem késő... ha csak nem utált meg valamiért, lehet még mindig vonzódik hozzád. Lehet mivel közömbös voltál vele, azt gondolta, sose lenne esélye. Nem tudható. De ha sosem próbálod meg, sosem lesz semmi.
2014. szept. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Mr. Truth ***** válasza:

Nekem tényleg viszonzatlan... Szinte már rajongok a lányért... Épp ésszel biztos felét se tenném meg annak amit miatta tettem/teszek... Mégis istentudja miért... "...de nem..." :/

Még a végén kiderül hogy nekem is vannak érzéseim... :)

2014. szept. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt gondolom róla, hogy borzasztó. Hónapok óta szendvedek emiatt sajnos. :(
2014. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!