Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A két verzióból szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A két verzióból szerintetek melyik lehetne a célravezetőbb?

Figyelt kérdés

Lány vagyok,18... teljesen össze vagyok zavarodva jelenleg,már nem tudom,hogy mit kellene csinálnom. Van egy fiú,akibe mondhatom ,hogy szerelmes vagyok ,mert akkor nem fájna ennyire a hiánya...Röviden: a sráccal 3 hónapig együtt voltunk,fiú lány barátságnak indult..nem lett kimondva a dolog. Ő kimondta,hogy szeret,türelmesen várt,én viszont magamnak sem vallottam be,hogy szeretem...egyszóval elszúrtam,nem érezte ,hogy szeretem őt... szakítottunk,amit előbb én akartam,a vége az lett ,hogy ő akarta ,mert azt mondta,hogy feladja ezt az egészet..... A szakításra 1 hónapra jelentkezett ugyan,de akkor én szerettem volna már elfelejteni őt,és nem úgy reagáltam ,mint ahogy a szívem diktált,hanem magam érdekében azt írtam neki,hogy ne barátkozzunk,mert nekem ő annál többet jelent...



Tudomásomra jutott ,hogy érdeklődött felőlem,ennek kb egy hónapja ... én még mindig nem tudtam őt elfelejteni,pedig hónapok teltek el.... Lépni szeretnék valamit,és szeretnék egy új esélyt adni nekünk,mert tudom,hogy hibáztam,de szeretem őt....és hiszem,hogy még én jelentek neki valamit ,persze nem 100 százalékosan ,de hiszek benne....


lépni szeretnék ez ügyben:


egyik verzió: írok neki egy üzenetet ,amiben leírom,hogy nem tudok rajta túllépni és hiányzik...


kettes verzió: mivel tudom,hogy személyesen hol láthatom ( ez egy héten egyszeri alkalom ,amit tudok), szándékosan lennék akkor és ott ...és talán így hogy már hónapok óta nem láttuk egymást, felébredne benne valami. Vagy az ellenkező eset,közönyösen elsétálna mellettem.



Ha a helyemben lennétek ,mit tennétek ? Tudom, az egészben ott a rizikó,egy újabb csalódás.de szeretném már a szívemben is lezárni ezt..és ha csalódással kell,akkor sajnos vállalnom kell.


2014. szept. 18. 21:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Személyesen lenne a legjobb, akármi is lesz a vége.
2014. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-es verziò, de ha meglátod valahol kerek perec megmondhatod neki.
2014. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Ez a személyes úgy zajlana,hogy tudom melyik útvonalon megy ...de nem egyedül,hanem a barátaival ,és nem hinném,hogy ha tegyük fel érdekelném,hogy odajönne ott és akkor...
2014. szept. 18. 21:09
 4/27 anonim ***** válasza:

Odamenni nem is fog szerintem. Vagy lehet, de ez mindegy is, mert most te vagy az, aki megmozdul a dologért. Ne kéresd magad, hogy odamész és megállsz az ajtóban hogy "jöjjön már el odáig".


Menj elébe a dolgoknak, akár ott vannak a barátai, akár nem.Ha ott vannak, szakítsd ki onnan. Ááá szia, milyen jó hogy összefutottunk, gyere kicsit, szeretnék veled négyszemközt beszélni :) ÉS kész. Megmondod neki komolyan.


Állj a sarkadra, döntsd el mit akarsz, és aszerint cselekedj.

2014. szept. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:

szerintem hivd el onnan(mármint a barátaitol ) és beszéld meg vele mert vesztenivalód nincs

sok sikert

2014. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

ez így valóban jól hangzana, csak én azt hiszem erre nem vagyok képes..ugyan nem vagyok visszahúzódó,de így a barátai előtt ezt nem tudnám megtenni.

És pontosan tudom,hogy nekem kell tennem valamit,hogyha én szeretnék vele jövőt, de az is bennem van,hogy mi van ,ha már nem érdeklem és én meg így letámadom,... épp ezért írtam azt a két lehetőséget,mert ha csak simán látnánk is egymást,és szeret még,akkor annyira ismerem ,hogy ő lépne valamit...

2014. szept. 18. 21:18
 7/27 anonim ***** válasza:

Harmadik verzió, ami az első kettő ötvözete. Nem levélben, hanem személyesen találkozz vele, de ne praktikázz és a reakciót figyeld, ne az ő lépését várd, hanem mondd el neki is mindazt amit érzel iránta.


Nyíltan, egyenesen, őszintén.


26/F

2014. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és hogy leírjátok a véleményeiteket ! Ez a verzió,hogy külön oda is menjek és el is hívjam,ezt nem merném.
2014. szept. 18. 21:19
 9/27 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló


a 3. verziót már lehet,hogy zaklatásnak venné,és nem szeretném azt....

2014. szept. 18. 21:20
 10/27 anonim ***** válasza:
Együtt voltatok. Ha nem mered külön hívni a barátaitól, nem tudom, mennyire akarod ezt a dolgot. Küzdd le a félelmed, meg mindent, ami ezzel kapcsolatos. Hidd el, ha negatívan éled majd meg az egész szituációt, az is segít. Beégni nem tudsz, szerintem semmi vesztenivalód sincs. Azzal, hogy megtudod, ő mit akar tőled, csak nyerhetsz.
2014. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!