Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn vagy személyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn vagy személyesen ismerkedni jobb és célravezetőbb?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 22:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Személyesen,ott meg lehet spórolni az esetleges felesleges köröket
2013. máj. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Személyesen ismerkedni már nem nagyon szoktak,max a fiatalabb tizenéves korosztály(iskolában,buliban)

az internetes párkeresés világát éljük....sok előnye,és hátránya is van

2013. máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Társkereső oldalakon annyival jobb, hogy a családi állapotát rögtön megtudod a kiszemeltnek és nem ver laposra a csaj barátja,k ha hetekig húzod a nőjét.:D
2013. máj. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen nem tudok neten... :D Nem vagyok csúnya, egyszerűen nem jön át ez a dolog.


Személyesen ott a szemkontaktus, testbeszéd meg egy csomó dolog amivel jobban magadra lehet kelteni egy lány figyelmét, én azt ajánlom.

2013. máj. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
élőben.
2013. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Személyesen. De tény, hogy a társkereső oldalaknak is megvannak a maga előnyei.
2013. máj. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Attól függ ... 30 alatt vagy fölött vagy? Férfi vagy nő vagy?

Ha férfi és 30 alatt, a netes társkeresést felejtsd el, a te korosztályodból (<30) csak a selejt meg a lelki defektes megy társkeresőre, a normálisabbjának nincsen szüksége arra, hogy fölrakja magát egy ilyen húspiacra.

Férfi és 30 fölött már van értelme, mert a 30-as nőnek már lehet olyan szintű elfoglaltsága, hogy nehezen tud élőben ismerkedni (háztartás, gyerek, stb.)


Nőként bármikor fölrakhatod magad, arra készülj, hogy friss húsként azonnal lecsap rá pár kiéhezett és sokszor rendkívül modortalan férfi. Bár 30 alatt a fenti miatt erős fenntartással kell a férfiaknak téged kezelniük, hogy miért is a neten próbálkozol.

2013. máj. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem személyesen.
2013. máj. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A társkeresők undorító sz@r oldalak, értelmes nőt még nem fogtam ott ki, vagy űber rondák, vagy lelki betegek, vagy szimplán egónövelésből vannak ott.


Alapból, ha nem vagy 10/10-es álom férfi, akkor 100-ból 99 csaj vissza se köszön neked, vagy beszélgetés közben egyszer csak úgy dönt nincs többet kedve írni neked, és arra sem méltat hogy legalább elköszönjön. Átlagos pasiként nagyjából csak megalázásban, és csalódásban lesz részed.

2013. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Osztom az utolsó véleményét... Ugyanezek a tapasztalataim... Pedig állítólag nem vagyok csúnya, sőt kifejezetten jóképű valakinek a szemében... De a tapasztalat tényleg az hogy 10 ből 9 lány egyszerűen vissza se is, és itt nem egy sablonlevélről van szó amit elküldtem neki ... Elég szomorú... én el is felejtettem az efféle módszereket egy normális lány megtalálására :(
2013. máj. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!