Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a csomagolás alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a csomagolás alapján ítélitek meg a mézet? Miért külső alapján ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Személy szerint én nagyon kevés olyan lányt látok az utcán, akivel ne tudnék elképzelni bármit. Mások miért ilyen válogatósak?
2014. szept. 19. 10:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Én is nagyon kevésre mondanám csak, hogy ezt kihagynám, nem válogatok, 10-ből 7-8 csaj totál szimpatikus és simán ágyba bújnék velük...és nem, nem azért mert kiéhezett szűz vagyok, aki még a legyet is röptében ha tehetné. 27 vagyok és van barátnőm, és rendszeres a szex...de mégis
2014. szept. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
egy rozsdás köcsögből te ennél mézet?
2014. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Esélyes, hogy a rozsdás köcsögben igazi házi méz van, nem pedig bolti cukrozott zselé, amit mézként árusítanak.
2014. szept. 19. 11:00
 4/19 anonim ***** válasza:
esélyes ... de azért inkább nem kóstolom meg
2014. szept. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem értjük egymást. A rozsdás köcsög az a 10-ből az a 2-3, akire nemet mondanék. Én arra gondolok, hogy mindenki csakis az aranyköcsögre meg a gyémántköcsögre csorgatja a nyálát, és lenézik a bronz vagy agyag köcsögöt. Én pedig vonzónak találom ez utóbbi kettőt is...sőt könnyebb elérhetősége miatt még vonzóbbak is, mint az elérhetetlen magasságokban tündöklő nemesfém meg gyémántköcsögök
2014. szept. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
mindjárt jönnek a melegek, hogy ne köcsögözzünk :)
2014. szept. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
nem szeretem a mézet :(
2014. szept. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én ezt a kérdést nem tudom összerakni...most akkor mi a baj vagy mi a rossz, vagy hogy kéne? Lehet még fáradt vagyok, nemrég keltem...:D
2014. szept. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Semmi sem jó, és semmi sem rossz. Csupán egy egyszerű kérdést tettem fel, hogy az emberek miért a külső alapján keresnek maguknak párt, ha bensőséges kapcsolatokra vágynak?
2014. szept. 19. 11:17
 10/19 anonim ***** válasza:

De most akkor hogy kéne? Oda kellene menni mindenkihez (még aki nem is tetszik külsőre ahhoz is), hogy hátha belsőre meg bejön? Inkább olyanok között válogatok, aki külsőre is tetszik, meg belsőre is.

Vagy te melyiket választanád?


1. Külsőre nem tetszik, belsőre igen

2. Külsőre is tetszik meg belsőre is


Tehát nyilvánvaló, hogy a külsőre szimpatikusak között fogok keresgélni...

2014. szept. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!