Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már mindenütt elvárás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már mindenütt elvárás, vagy csak véletlenül bukkanok mindig ilyenre?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallani, hogy alul csupasznak kell lenni. Persze, nem hagy az ember őserdőt a higiénia miatt, de miért kell mindenkinek csupaszra? Nekem pl. egy kisgyermek jut eszembe a szőrtelen nemi szervről, amolyan pedo. Még nem voltam senkivel, ne mondjátok, hogy nem kellett volna annyit megnézni, csak sokszor láttam felbukkanni, hogy első előtt szőrteleníteni, és így elgondolkodtam rajta. Miért lett hirtelen ilyen elvárás, mikor addig teljesen természetes volt az ellenkezője?
2014. szept. 19. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mert ez a divat és kész....
2014. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sokan szeretik a természetes fazont, ne aggódj.
2014. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Változnak az emberek.

Én nem tudok róla, hogy elvárás lenne, a párom szolid szőrrel és leborotválva is szereti, mindig meglepetés :)


Szerintem nagy átlag ebben sincs....

2014. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
csak az ember ma már kimeri próbálni amit régen nem mertek. Te szőrtelenítetted már magad? ha nem akkor tedd meg és rá jössz hogy odalent is van szép részed
2014. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem elvárás. Sőt, nem is tetszik a csupasz. Szerintem legyen természetes... esetleg rövidre nyírt. De csupasz vagy borostás ne! Meg a borotvától kipattogzott sem túl vonzó.
2014. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én inkább örülök, ha valakinek a csupasz tetszik. Jóval kényelmesebb teljesen szőrtelennek lenni. De amúgy van egy csomó ember szerintem, akinél ez egyáltalán nem elvárás.
2014. szept. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány?
2014. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A bikinivonalam azt szoktam, amúgy egyszer borotváltam csupaszra. Aznap jó volt, de utána négy napig szúrt a borosta :( és erősebben nőtt vissza, mint amilyen azelőtt volt, pedig nem hittem, hogy ilyen van, mert a hónaljamnál pl. nem erősödött utána a szőrzet, főleg nem egyből. Amúgy rövidre vágni szoktam, könnyebb tisztán tartani, főleg mikor megvan.
2014. szept. 19. 20:57
 9/15 A kérdező kommentje:
15 éves lány vagyok
2014. szept. 19. 20:58
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez a szokás. :) Amúgy öltözőben meg ilyen helyeken a kortársaid mennyire szőrtelenek? Talán annyi az előnye, hogy könnyebb tisztítani, meg orális szex esetén kényelmesebb nyalni, jobban izgatható.
2014. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!