Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lány/nő vagy szeretsz -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagi88 kérdése:

Ha lány/nő vagy szeretsz - nem aza kérdése, hogy elvárás-e - melltartót viselni, ha férfi vagy szereted, hogy ha a nők (idegen és esetleges párod) melltartót viselnek? ( (Budapesten magyarok közt kihívó ha valaki nem visel melltartót. - ez tudom. )

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, és jobban szeretem ha van rajtam. Jobb a komfort érzetem. Max itthon szoktam tartó nélkül lenni, de ha megyek valahova akkor zavarna ha mindenki a bimbót nézi :D
2014. szept. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem ha nyilvános helyen visel melltartót, mert gyönyörű formás mellei vannak és azt utálom ha más férfiak lesik, mert bizony látszik hogy nincs rajta melltartó!

Otthon viszont nagyon szeretem ha nem hord, szerencsére nem is szokott! :D

25/F

2014. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, szeretnék hordani melltartót, csak nem volt bátorságom venni egyet :D
2014. szept. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
[3! ez nem volt része a bonyolult, összetett kérdésnek]
2014. szept. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Utálok melltartót hordani, kényelmetlen és felesleges is. Nem olyan nagy, hogy tartogatni kéne, nem lóg. Csakis az elvárások miatt hordom.

Szerintem kirívó, ha valaki nem hord. Én is azért hordok, mert különben nagyon bámulnak.

2014. szept. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek és szoktam is melltartót hordani, akkor is ha csak itthon vagyok.
2014. szept. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
tényleg kihívó Budapesten melltartó néklül járkálni? akkor ezért nétek meg annyian amikor legutóbb fent voltam Pesten? én meg azt hittem szép vagyok. most nagyot csalódtam:(
2014. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves solnisko:) nevű felhasználó attól még ha nem lennél kívánatos nem néztek volna meg. Vagy csúnya arcokat vágtak volna.


Csak szimpla blúz alá veszek, és a sport felsőm "melltartó", de amúgy én sem szerettem ezt a "kényszert".

2014. szept. 2. 14:59
 9/13 A kérdező kommentje:
Amúgy 178 centi és rövid répa vörös hajjal - Vajon honnan örököltem ezt a színt? - és kiskosztümben, tűsarkúban is megnézik az emberlányát. ;) Nem kell ahhoz még "mellbimbót sem villantani".
2014. szept. 2. 15:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem szeretek, itthon nem is szoktam, de elég nagypk, szóval kell.
2014. szept. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!