Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi létemre Női fehérneműt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi létemre Női fehérneműt is szoktam hordani, mi legyen?

Figyelt kérdés

Először is kijelenteném hogy 100% ban hetero vagyok. Nyáron szoktam női tangát hordani (semmi csipke vagy minta, egyszerű pamut tanga) mert a fecske idegesít és olyan anyagból vannak mint egy vitorlavászon, a boxer meg melegít olyan mintha még egy nadrág lenne rajtam. Férfi tanga meg szintén rossz anyagból van nem kényelmes, ezért szoktam női tangát hordani, meg valamiért szeretem is, már kisgyerekkoromban is nagyon érdekeltek a női tangák, nem tudom megmondani hogy miért. Szóval ez valami fétis? Nem vagyok őrült mielőtt valaki ezt írná, simán kibírom hogy ne hordjak női tangát csak néha késztetést érzek rá mert jólesik hogy szellőzök ott alul meg maga az érzés. Szóval ez a dolog már el fog kísérni egész életemben vagy majd elmúlik?


25/F


2014. szept. 20. 03:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű fétis lehet.
2014. szept. 20. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én parókát szeretek hórdani,olyan Elvis-eset. Néha a boltba is úgy megyek le. Sokan kérdezték már hogy miért szeretem,de egyszerűen csak! Szerintem nálam ez valami paróka vagy Elvis fétis lehet..Ki tudja.
2014. szept. 20. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy csak úgy elmúlna, ha már gyerekkorod óta megvan valamilyen szinten ez a dolog. De ha csak ennyi "baj" van veled, ne zavarjon, engem pont nem érdekelne, mit hordasz a nadrág alatt, ha neked ez így kényelmes és talán nem én vagyok az egyedüli, aki nem nézne őrültnek emiatt.
2014. szept. 20. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én is szoktam igaz én csípő szorítósat! nem fogod ki nőni soha! azért tangát nem venném fel!
2014. szept. 20. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!