Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy ettől, , beindul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ettől, , beindultam"? L

Figyelt kérdés

A barátommal vártuk a buszt,addig ölelkeztünk,csókolóztunk.Ölelés közben éreztem a válla és a háta vonalait,hogy mennyire izmos,fogtam a kezét(elég nagy keze van) végigsimítottam a mellkasát és a hasát,éreztem az izmait pólón keresztül is,ráadásul 10centivel magasabb nálam.A lényeg,hogy teljesen beindultam attól,hogy ő az erősebb,én meg kis törékeny vagyok mellette.

Más is érzett már így?



2014. szept. 20. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Normális, de még nem éreztem így, nem vagyok meleg. :D
2014. szept. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem te vagy az egyetlen, akinek bejönnek az izmos, erős férfiak:)

A nők 99%-a erre bukik!

2014. szept. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Haha köszi! :D

A lányokra gondoltam. :)

2014. szept. 20. 11:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Az érzésed normális. Amit csináltatok, az már neccesebb. Próbáljátok ne más emberek előtt csinálni, sokakat zavar.
2014. szept. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak mi voltunk a megállóban.
2014. szept. 20. 11:16
 6/9 anonim válasza:
de imádom azt csinálni :D
2014. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. :D Izmos pasim van. Mindíg beindulok ha végigsimogatom. Csak nem érzem magam törékenynek mellette mivel kockahasam van szélesebb vállaim. :D Lány vagyok nem meleg. Kosarazok 7 éve és edzek is mellette
2014. szept. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13:42: És fogadok, hogy a Szovjetunióban születtél. :D
2014. szept. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 CsíkVeronika válasza:

Szia, teljesen normális, hogy ettől az erzestol beindulsz, felizgat, hiszen egy izmos ferfinel kevés dolog izgatobb :-D én is imádom az izmos férfi testet, érezni... És tegyük hozzá, hogy látványnak sem utolsó :-) mindemellett biztonságérzetet is ad, hiszen egy nyurga vezna pasi nem hiszem, hogy meg tudna védeni.

Én szeretek törékeny nő lenni egy "igazi" férfi oldalán, aki nem szakad meg az 54 kilom alatt, ha felemel :-D

2014. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!