Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök ettől a gyomoridegtő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök ettől a gyomoridegtől mióta elhagyott a barátom, annyira rossz, hogy komolyan nem bírom elviselni, létezik erre valamilyen gyógyszer? Hosszú távon bele fogok bolondulni.

Figyelt kérdés

Mintha forgatnának valamit a gyomromban, a torkomban is érzek egy "csomót" kikészülök tőle.

Enni, inni nem bírok, megy a hasam naponta 3x, sírógörcsöm van.

Valaki segítsen, mit tudok tenni? :(


2014. aug. 24. 13:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor fáj e nem volt barátnőm! nyugodj meg mert bajod lesz
2014. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
hát szerintem már bajom van, fogytam 15 kilót, nem tudok enni,mert mindentől hányingerem van és ez az érzés a gyomromban megőrjít.
2014. aug. 24. 13:30
 3/23 anonim ***** válasza:
48%
kb.1 év és el fog múlni. Azt gyakorold, hogy tudj úgy beszélni, hogy ne lehessen hallani a gombócot. Az kb. negyed-fél év alatt tudatos akarattal sikerülni fog.
2014. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Foglald el magad, kösd le a szabadidődet.
2014. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
1 év? hát azt nem fogom kibírni :D
2014. aug. 24. 13:33
 6/23 A kérdező kommentje:
hiába foglalom el magam, ha elmegyek napokra a barátokkal, akkor is ez van és nem tudok örülni semminek.
2014. aug. 24. 13:33
 7/23 anonim ***** válasza:
53%
Nekem barátaim sincsenek de fekélyt is kaphatsz a retkes orvosok meg nem csinálnak majd semmit
2014. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Ne stresszeld magad, fogadd el, miért görcsölsz egy ilyen baromságon, elhagyott-elhagyott, keress másikat. Minden férfi potolható, lehet még jobbat is találsz. Ez hogy fizikális tüneteid vannak, ezt kizárólag magadnak köszönheted, mert annyira sajnálod magadat, és annyira stresszeled magadat ezzel, hogy csak annyit érsz el vele, hogy kikötsz egy pszichiátrián. Miből volt az az ember, akiért ennyit kell stresszelni, aranyból. Engem az ilyen dolgok nem is érdekelnek, ha menni akar menjen, kicsit elszomorodok, átgondolom a dolgokat és rögtön kitalálok valami ujat, ami leköti a figyelmemet.
2014. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Akkor meg pszichológus.
2014. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Noblesse Oblige ***** válasza:

Találnod kell az életben valamit, ami leköt és elvonja a figyelmed. Sokan menekülnek a munkába, vagy kezdenek új hobbiba vagy átrámolják a lakást.


De sok embernél ekkor jön a stílusváltás ideje is.

2014. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!