Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek a csajnak meg mi baja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a csajnak meg mi baja?

Figyelt kérdés
Tegnap óra előtt megkérdezte tőlem, miért jelöltem be a pasiját fb-n.. Mondtam, hogy a szomszédom, néha szoktunk pár szót váltani, miért ne jelölhetném be? Nem akarok tőle semmit, amúgy sem az én súlycsoportom... Erre fenyegetően mondta, hogy csak ne jelölgessem be. -.- Most ez akkora probléma, komolyan? :D
2014. szept. 20. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Feltekeny! Te akkor ezek szerint lany vagy igaz!?
2014. szept. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok. Van párom, szóval ezért se lehetne probléma. Ők ismerősök fb-n pl.
2014. szept. 20. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:

első válaszoló..jézusom :( :D

Egyáltalán nem probléma szerintem.

2014. szept. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a baj #3?
2014. szept. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny hisztérika. Lehet jobban nézel ki mint ő, és kombinál. Nem baj hogy ismerősök vagytok, de hogy ne kerülj még nagyobb kavarásba, jobb ha nem üzengettek egymásnak. Elég ha csak akkor beszélgettek, ha találkoztok. Valószínűleg nagyon törékeny a kapcsolatuk, nehogy véletlen rád fogja a csaj, hogy közéjük állsz. Jobb ha inkább tartod a távolságot a saját nyugalmad érdekében.
2014. szept. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem probléma :)


szerintem rakj ki szivecskés közös képet a pasiddal a csaj üzenőfalára :D

2014. szept. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!