Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök ennek a csajnak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök ennek a csajnak, ha már ilyenek történnek? Bőv lent

Figyelt kérdés

Nekik 20 perccel előbb kell melóba állni, én ekkor még csak az öltöző felé tartok, ha észrevesszük egymást akkor szemezünk messzebbről is, pár napja pl annyira néztem hogy ilyen flegma szemöldök felhúzással mosolygott, ma beszélgettünk általános dolgokról, tehát ilyen ismerkedés, a haját imádom, amikor mögötte voltam, a kezemmel így alá nyúltam és végig húztam rajta, közbe kényesen mondta hogy Naaa :D

21F


2014. máj. 6. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is bejossz neki. Indulj csak ra. Sok sikert
2014. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem leszbikus.
2014. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem is bejössz neki :)
2014. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 DAT HET válasza:
Szerintem igen :D De lehet hogy mindenkivel ilyen :F Van olyan ismerősöm
2015. okt. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!