Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők? Járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők? Járnátok egy gyorsétteremben dolgozó sráccal? Imponálna nektek? Romantikus?

Figyelt kérdés
2014. szept. 20. 11:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem.

Aki ilyen helyen dolgozik, nincs magánélete, nincs hétvége, akkor hívják be, amikor épp akarják, és nem lehet programot szervezni vele.

2014. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én meg cukrász végzettséggel vagyok, hol vannak ilyenkor a csajok? :D A cukrászok cukik pedig. :D
2014. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

"Nem.

Aki ilyen helyen dolgozik, nincs magánélete, nincs hétvége, akkor hívják be, amikor épp akarják, és nem lehet programot szervezni vele."


én kérek elnézést hogy dolgozom! nem hívnak be egyébként sose szinte mikor szabad vagyok. Szóval a 170 órákat mekibe dolgozó sráccal nem lehet programot szervezni. világos. Akkor mindenki járjon menő menedzserekkel akiknek több ideje van.

2014. szept. 20. 12:34
 14/21 anonim ***** válasza:
12-es..Én csinálom az ebédet,ha megigéred hogy valami kényeszteti,krémes sütit készitesz nekem..Oké? :D
2014. szept. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ez most valami vicc? Mi romantikus vagy aranyos lenne abban, hogy valaki egy olyan munkát végez amihez kb 8 általános se kell?
2014. szept. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
15öske: akkor már nem is lehet szívvel-lélekkel csinálni? Csak az lehet romantikus meg becsülendő amihez virítani kell a sok iskolát?
2014. szept. 20. 12:49
 17/21 anonim ***** válasza:
Kérdezel. Válaszolunk. Mit kell háborogni? Nem járnék se biztonsági őrrel,de vendéglátásban dolgozó pasival. Se hétvége, se ünnepnap, mert ha menni kell, menni kell. Bocs, ez egy vélemény. Lehet rajta pattogni, meg kézzel-lábbal tiltakozni ellene, de akkor is így gondolom. 11-es voltam.
2014. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
te mivel foglalkozol?
2014. szept. 20. 13:20
 19/21 anonim ***** válasza:
Igen, járnék. Azt nem mondom, hogy romantikus, de megvan a varázsa.
2014. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve rossz úton jársz, ha a romantikát mint fogalmat munkához akarod kapcsolni. És értem én, hogy jó dolog ha valaki dolgozik a kemény kitartó munka meg sokat ér, de könyörgöm egy mekis munkahely minden csak nem imponáló. Én egyetem mellett csináltam ösztöndíj kiegészítésként. Se ész se szakértelem nem kell hozzá, társadalmi megbecsülése nincs (miért is lenne) ennyi erővel azzal is dicsekedhetnél, hogy 2 füled van.
2014. szept. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!