Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rájött vagy miért viselkedik így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájött vagy miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú aki tetszik nekem és a barátnőmmel jóba van , de mi még nem nagyon ismerjük egymást . De, neki csak a barátnőm meg neki a barátnői léteznek ha én is ott vagyok velem nagyon bunkó de amikor egyedül voltam vele vagy az egyik osztálytársammal akkor tök normális volt velem. Azt észre vettem már , hogy figyel mosolyog rám , nézz engem meg ilyenek múltkor a barátaival beszélt valamit és közbe engem néztek nagyon vagy felé fordultam és hirtelen elkapta a fejét . Nem tudom eldönteni , hogy most tettszem neki vagy sem ..vagy csak hülyít mert hallottam róla pár dolgot és ezt tudom , hogy nagyon szeret csajozni és nem hűséges típus . Kérlek segítsetek szerintetek tetszhetek neki vagy miért viselkedik így ? vagy rájött , hogy nekem tetszik ? kérlek normális válaszokat adjatok köszönöm ! :)
2014. szept. 20. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem hűséges típus! IGEN :D légyszi ezekért legyetek oda, és pár hónap múlva lehet sírva visszajönni hogy hogy megcsalt az az idióta , s$ggfej most mit tegyek?! Komolyan nem értem a nőket
2014. szept. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha tisztában vagy vele, hogy nem hűséges, és egyik lány jön neki a másik után, akkor miért foglalkozol vele? Miért számít, hogy tetszel e neki vagy sem?

Én azt ajánlom, hogy messzire kerüld el. Amúgy hány éves vagy? Csak azért kérdezem, mert ha ő lenne neked az első, komolyabb pasi, akkor meg pláne ne foglalkozz vele, mert max egy év, rosszabb esetben néhány hónap és lecserélne... :(

2014. szept. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!