Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor elutasított vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor elutasított vagy sem?

Figyelt kérdés

Maximalistáknak íme a sztori előtörténete, esküszöm jobb lávsztori, mint a tvájlájt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Röviden pedig: 18/F vagyok, egy lánybarátomba vagyok szerelmes, akinek történetesen már régen szerelmet is vallottam, akkor kikosarazott. Azóta újra barátok lettünk, de mégsem éreztem magam lelki szemetesládának, nem is viselkedett úgy velem, mint valami barátnőjével, elég közel voltunk egymáshoz, de mégis megmaradt a férfi-nő dolog.


Na most azóta viszont szerelmet vallotam. Ha gáz, ha nem, én fészbúkon írtam neki egy kis levelecskét amiben szerelmet vallottam, majd konkrétan meg is kérdeztem, hogy lehet-e köztünk több, mint barátság vagy sem.

A konkrét kérdésemre viszont nem kaptam konkrét választ. Kb. annyit írt, hogy hát akkor hagyjuk a beszélgetést, ne haragudjak, ezt akarta elkerülni, gondolhatott volna rá, hogy ez lesz majd. És ennyi.


Aztán találkoztunk suliban, semmi közösködés, egymásra sem nézünk. :D Egyszer véletlenül meghallottam, hogy a barátnőivel beszél arról, hogy "meg kéne beszélnétek a dolgot", meg egyszer-kétszer a nevemet hallottam a beszélgetéseikben.

Aztán feloldódott a feszültség, legalábbis benne. Nem zavartatta magát a közelemben, nem próbált menekülni előlem, hét vége felé már hozzám is szólt. Aztán pénteken hazafelé menet találkoztam vele egy piros lámpánál. Úgy csináltam, mintha nem vettem volna észre, de marha nagy meglepetésemre tökre boldogan, ugrándozva jött oda hozzám fülig érő szájjal, mintha mi se történt volna, beszéltünk egy-két mondatot, tényleg tök kedves volt, nem hiszem, hogy bunkóztam volna, de azért látszódott, hogy nem őszinte a mosolyom, mondjuk úgy, hogy kicsit szomorúnak tűntem, talán ezért is lehetett az, hogy utána vagy 5 percen keresztül sétáltunk egymás mellett a buszmegállóba, úgy, hogy egyikünk sem szólt a másikhoz egy szót sem. :D Talán itt kellett volna lépnem valamit?


Szóval akkor... Szerintetek csak szimplán kedves akart lenni, vagy esetleg előnyt kovácsolhatok abból, hogy nem mondott konkrétan nemet és küzdenem kéne érte?


2014. szept. 20. 17:37
 1/1 anonim válasza:

1.: Elutasított.

2.: Ne facen vallj szerelmet.

3.: Ne vallj szerelmet, szimplán csókold meg, ehhez teremtsd meg a megfelelő pillanatot.

4.: Mindig van esély, ez nem közhely. Ha elég kreatív vagy, jól irányítod a dolgokat, a cél elérhető.

Nekem többször is összejött olyan csaj (8-9-es), akinek eleve barátja volt.

2014. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!