Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú nem foghatja meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú nem foghatja meg egy lány fenekét, de fordítva igen?

Figyelt kérdés
A héten 3x is volt ilyen, hogy lányok (osztálytársak) csak úgy, valami olyan hozzászólással, hogy "Dejó segged van." stb simán lefogdostak. Egy kicsit azért zavar, mert mi ez már, meg nem is vonzódom egyikőjükhöz sem, személyiségileg biztos, hogy nem, talán külsőre kicsit, de attól még zavar. Mondtam, hogy fejezzék be, de viccnek veszik, ordibálni meg nem fogok, azért annyira nem vagyok beszűkült. Ha egy fiú megfogja egy lány fenekét, akkor akár jöhet a pofon is, de fordítva ez miért "elfogadott"? 18F
2014. szept. 20. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Üsd le őket.
2014. szept. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 macikamacika válasza:

Nem elfogadott egyik sem.

Olyan vagány csajok fogdossák férfiak fenekét,kiknek alig van erkölcsi értékük.

Ha nem hagyják abba és nagyon zavar,mondj nekik valami durvát,pl. hogy meg fogod most már fogni a puncijukat,ha nem hagyják abba.

Majd írd meg,mi lett a hatás.

2014. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd nekik, hogy felnyúlsz a pucájukba, ha ennyire fogdossák a segged, aztán úgyis elkezdenek vihogni, te pedig fogdosd meg a puncijukat! De úgy határozottan, ne csk ímmel-ámmal, mint egy szűzfiú! :)
2014. szept. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
csapj egyet a fenekükre :D
2014. szept. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mondjuk leüvöltöttem volna őket, vagy pofon... :D
2014. szept. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak határozottan mondd nekik, hogy rohadtul ne nyúlkáljanak hozzád.Abba hagyják nyugi.
2014. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!