Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért annyira rohadt nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira rohadt nehéz barátnőt találni, ha egy fiú nem izmos, kisportolt, kigyúrt, nagymellű csávó?

Figyelt kérdés
szoktam gyúrni,de csak a vállam széles és izmos,meg valamennyire a karom,de ennyi,nincs semmi mellizmom vagy kockás hasam és már le sem szarnak a csajok,persze a kigyúrtaknak MINDIG van barátnője,nem is akármilyen.most már minden pénzemet a gyúrásba fogom fektetni,veszem a húst kilószámra,a legdrágább tápkiegeket,nyomom keményen majd ahogy bírom és remélem meg lesz az eredménye.érdekes,hogy a mostanra már kigyúrt srácoknak barátnője lett hirtelen,előtte meg rájuk sem szart egyik sem,szenvedtek éveket a teremben,rám is ez a sors vár,de nem baj,meg kell tennem.
2014. szept. 20. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
A nagymellű jelzőt hagyd meg a nőknek, ez olyan romboló most.
2014. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
És ennek örömére itt elsírtad a bánatod. Értem én.
2014. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
most mit sirsz itt? mert itt kérdés nem volt, csak rinyálsz nekünk:) nekem akkor is volt barátnőm mikor tök puhány testem volt
2014. szept. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ElnökÚr ***** válasza:
100%
Hát gyúrd magad nagymellű kerekseggűvé
2014. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
A húsevés káros az emberi egészségre.
2014. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tudod rengeteg lanynak jon be a szimplan vekony alkat meg az olyam mint ami pl kellin quenn- nek van :3 nem kell am neked kigyurt allatnak lenned.. Meg amugyis tok felszines ha egy csaj csak azert van veled mert villoghat ezzel de amugy leszarja az egesz lenyedet es ami benned van.. De nekem mindegy.. Ahogy Jonas latod.. Nem allitalak meg h elcseszd az eleted.. Sok sikert a tovabniakhoz
2014. szept. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Remélem szüzen halsz meg ennyi ésszel ki se mennék a házból
2014. szept. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Grat. Porozzad magadat csak majd egy ütés leszel...
2014. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Önsajnálat helyett inkább szedd össze magad gyorsan és tiplizz le valamelyik szórakozóhelyre, vagy oda ahol sokan vannak és csajozz, ne csak várd hogy valamilyen nő tipusú lény rád vesse magát.
2014. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%
Itt nem az izmaiddal lesz a baj. Vagy túl magasra teszed a lécet, vagy nem ismerkedsz túl gyakran. Ha félévente elhívsz valakit teázni, az nem egy erős igyekezet barátnőszerzésre.
2014. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!