Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vehetné fel a versenyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vehetné fel a versenyt egy nagyon vékony, apró mellű lány a bomba alakú nagymellű homokóra bombanőkkel?

Figyelt kérdés
Hiába nincs rajtam háj, senkinek nem tetszik ez szerintem. Alacsony vagyok, semmi mellem, seggem nincs, egyenes a felsőstestem, tehát nincs derekam sem... Az arcom sem túl szép. Hogy vehetne észre bárki a bombanők mellett, akik formásak és nagy a mellük? :s Van valaki, akinek a deszka lányok jönnek be? :S
2014. júl. 5. 17:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Sehogy.
2014. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Sehogy.
2014. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha szép az arcod nekem tetszenél :)

Úgyhogy ne lógasd az orrod.

2014. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Az alakját senki sem változtathatja meg. Különben vannak olyan srácok, akik szeretik a lapos mellű lányokat. Például én is.
2014. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

A Te alkatod sokkal jobb.

Nekem nagy mellem van (70D), meg homokóra alakom, de emellé hízékony is vagyok, pedig mozgok és alig eszek.

A nagy melleim már tiniként megereszkedtek, ha levesszük a fejem a képről, úgy nézek ki, mint egy 40-es nő, aki két gyereket szoptatott minimum.

Hogy ruhákat se találok, az alkatomra az meg a másik dolog.

Sokkal több pasinak jönnek be a kis mellű nők (ha az itteni válaszokból indulunk ki), és aki vékony, akármit megehet, nem fog rajta látszani. A vékony a jelenkor ideálja.

Az arcodon pedig sokat tudsz javítani sminkkel.

Senki sem választaná a nagydarab, de játékbaba arcú nőt egy átlagos arcú vékonnyal szemben.

2014. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Ennyi sok válasz és senki meg se említi hogy nem csak a külsővel lehet versenyezni?

Mikor lett ebből az országból Jersey?


Kérdező:

diplomázz le.

Akkor olyan társaságba fogsz mozogni ahol nem az lesz az első szempont hogy mekkora a melled, például.

2014. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Talán már hallottatok róla,hogy ízlések és pofonok különbözők.Ez alapján létezik olyan pasi,akinek a kicsi és törékeny csajok jönnek be.Mivel szerencsére a szépség relatív dolog,és nem mindenkinek ugyanaz tetszik.Szóval nem kell az okos véleményekre hallgatni,megtalálod majd azt,akinek te kellesz.Mondom ezt úgy,hogy bár van mellem,seggem,mindenem,de elég alacsony vagyok,ami nem mindig előny.Mégis van,aki szeret,elfogad.
2014. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Van kedved beszélgetni? Ha igen, írj
2014. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy veszem fel velük a versenyt,hogy nagyon formás és feszes a testem. Sokat edzettem vádlira, popsira, nagyon megérte :D A hajam mindig gyönyörű, hosszú és ápolt.

A bőröm mindig szép. Sok pasinak tetszem. Másrészt, szeretnék majd gyerekeket szülni,és azután is csinos maradni. A mostani alakommal fog ez könnyen menni.

L/19 :))

2014. júl. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem abszolut bejönnek a deszkák... Ellentétben a nagycsöcsű tehenekkel..
2014. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!