Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes lányok miért szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes lányok miért szeretnek annyira pofozkodni? Talán egyfajta mentális kielégülés az nekik, ha jó erősen pofon csaphatnak egy fiút?

Figyelt kérdés
2014. szept. 21. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem általában van rá okuk
2014. szept. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak okból teszem meg.
2014. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

lany pofozhatja a fiut ? forditva is lehetne nezni a dolgot ... es ez okozhat mentalis kielegulest a fiunak ha pofont adhat a csajnak

az eroszak nem megoldas hamar leszoktatnam rola a parom

2014. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Ezt nevezik előjátéknak:D
2014. szept. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig egyszer csaptam úgy istenesen pofán egy pasit. Kigúnyolta szemtől szemben a lebénult dédnagymamámat. Rohadjon meg!
2014. szept. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Ez szituációtól függ, de egy pofon csak jót jelent.
2014. szept. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyanazért, amiért a férfiak.
2014. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én csak részegen pofozkodtam eddig, de nagyon nem ezt vallom úgyhogy eléggé szégyenlem. Se nőnek, se pasinak nem szabad verekedni... :/


Szex közben más a helyzet, Akkor adni és kapni is szeretek.

2014. szept. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még nem láttam ok nélkül pofozkodó nőt/lányt, aki csak úgy szórakozásból ütött volna. Lehet, hogy van ilyen, de valószínűleg igen ritka. Kaptam már én is, de az erőstől azért messze volt és látni sem láttam még élőben igazán erős pofont nő részéről.
2014. szept. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert valami nagyon nem tetszik neki, és így adja a tudtodra. Én is kaptam már, de az csak simogatás volt. Így aztán válaszul magamhoz szorítottam, és megcsókoltam. Eleinte durcáskodott, de aztán viszonozta. Ez nem verekedés. Ha egy nő bántani akar, akkor aszt szavakkal teszi. És hidd el az jobban fáj mint egy pofon.
2015. febr. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!