Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, a szemetekben csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a szemetekben csak az a "normális pasi", aki jól néz ki? A többi csak egyfajta selejt, hulladék? Éreztek felsőbbrendűséget irántuk?

Figyelt kérdés

Azt már sikerült megértenem,hogy aki nem néz ki elég jól számotokra(nem elég jóképű és izmos),ennélfogva

bizonyos kor felett nem volt még kapcsolata,azt pasiselejtnek,hulladéknak,nyominak tartjátok és

mint férfi,potenciális partner,nem jöhet szóba nálatok.Ezt általában úgy szeretitek kifejezni,hogy átnéztek,

keresztülnéztek rajta,kerültök minden kontaktust(pl.szemezés,beszéd),szinte leprásként kezelitek,gyakran

megalázzátok,kinevetitek,kijózanítjátok nyomiságáról ha esetleg ő bepróbálkozik,kezdeményez.

Arra lennék még kíváncsi,hogy éreztek-e egyfajta felsőbbrendűséget?

Mármint ugye ti jól néztek ki,normális,teljes életet éltek,volt már kapcsolatotok,csókolóztatok,nem vagytok szüzek,

megnéznek titeket fiúk,össze akarnak jönni veletek,tehát érzitek,hogy nem vagytok rusnyák és vannak akiknek kelletek,kelleni fogtok

és nem magányosan élitek mindennapjaitokat,kitaszítva,a másik nem által selejtnek titulálva.

Vannak,akik szexuálisan vonzónak tartanak titeket,ez gondolom jó érzés,sőt válogathattok is,csak

a helyes,jóképű,izmos,magabiztos,vagány,menő fiúkkal jöttök össze,a kevésbé vonzó,határozatlan,

önbizalomhiányos,nem népszerű srácokat kinevethetitek,kigúnyolhatjátok,megalázhatjátok,elutasíthatjátok

őket anélkül,hogy ez bármi hatással lenne rátok,hisz úgysem érdekel titeket egy ilyen rusnyaság,

felőletek meg is dögölhet.Bizonyos szempontból istenként viselkedhettek felette,megfoszthatjátok

vágyaitól,a boldog élettől és magányba,depresszióba taszíthatjátok,éreztethetik vele,hogy csak

egy hulladék senki,aki nem vonzó és nem kell nektek,nem érdemel meg titeket,nem ér fel hozzátok,

alsóbbrendű nálatok,aki nem elég jó nektek,hiszen alattatok áll úgymond.

Szoktam látni az utcán a szemetekben,járásotokon,viselkedéseteken,kisugárzásotokon,öltözködéseteken,hogy

ezt próbáljátok belevésni az általatok rondának tartott fiúk fejébe,hogy felsőbbrendűbbek vagytok

nálatok,nem érnek fel hozzátok,csak egy nyomi gyökér a szemetekben,akire rá sem néztek,annyit

nem ér nektek az élete,léte,hiszen hibás génjei vannak,egy selejt,míg ti szépek,karcsúak,vonzóak vagytok.


2014. aug. 29. 12:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

Soha életemben még idegen férfivel igy nem viselkedtem, mint amit te itt irsz.


Szerintem ezt az egészet csak beképzeled magadnak. Vagy nem is tudom, de ha ilyen nők vesznek téged körül, mint a kérdésedben, arról a helyről olyan gyorsan lépj le, ahogy csak tudsz.

2014. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Csak beleolvastam, neked kisebbségi komplexusod van, és minden sérelmedet a nőkre vetíted. Talán nem mindig a feltűnő szépségű, mások által már hülyére kényeztetett, dicsérgetett hölgyekre kéne fókuszálni, és némi önbizalom, magabiztosság sem ártana neked.
2014. aug. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__603..


#2. #3. válasz


ő egy nagyon rendes kedves lány mellette még elég szép is...szóval nem mindenki felszínes...persze kell a vonzalom, de van aki a belsőhöz tud nagyon ragaszkodni :)

2014. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen,kisebbségi komplexusom van,hogy én senkinek nem kellek,bármit teszek,mert hibás génekkel,rusnyának születtek,és csak vágyakozhatok nők iránt.És nem a legszebbeket nézem,már szinte az összes így viselkedik,gondolkodik,hogy a kevésbé vonzó fiúkat lenézik,nyominak tartják.
2014. aug. 29. 13:05
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Én csak az ilyen hülye kérdéseket feltevők felett érzem magam felsőbbrendűnek. 26/F
2014. aug. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Egy embert a kisugárzása is megszépíthet. Vagy legalábbis feltűnővé tehet. Az hogy te rusnyának tartod magad minden bizonnyal érződik. Ha úgy kezdesz bele valami hogy az biztos bukta lesz ne is számíts sikerre. Ahhoz pedig hogy a csúnyább lányok is lenézzenek már igen érdekes külsődnek kell lennie. Amennyiben nem születési rendellenességről van szó nyugodtan tehetnél azért hogy jobb esélyekkel indulj. Amúgy vannak lányok akik ahogy korábban is írták mér túl sok pasit kaptak és ezért felsőbbrendűnek érzik magukat. És itt jön be a kisugárzás. Egy kevésbé népszerű lány ha pasi ként nem is vesz számításba le se néz mert a lenézésből ő is eleget kap.
2014. aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

A normális hétköznapi lányokat gondolom észre sem veszed az utcán a mérhetetlen önsajnálatod közepette, hanem csak ezt a fajtát.

Nem csak a fullos plázakvákat kell ám hajtani egyfolytában.

Én 2 évig minden munkanap láttam a mostani barátnőmet legalább 1x, de sosem figyeltem fel rá, mert hétköznapian öltözködött és beleolvadt a tömegbe! Aztán mikor egy buliban találkoztunk és elkezdtünk beszélgetni, kb 10 perc alatt beleszerettem, mert észrevettem hogy valójában milyen gyönyörű és aranyos!

Számomra csak egyetlen felsőbbrendű dolog létezik, a puskagolyó! Semmi más! Minden ember ugyan olyan büdöset sz**ik...

2014. aug. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Nekem például elsősorban a kisugárzás számít! Ha egy nem olyan hű de helyes fiú odajönne hozzám valahol, azt már azért sem hajtanám el, mert oda mert jönni. Aztán ha még vicces,inteligens is vagy csak szimpatikus, akkor randi, számcsere is jöhet. Mi nők a magabiztos, határozott pasikat szeretjük! Nekem jobb tapasztalataim vannak, a nem olyan elszált, átlagos kinézetű fiúkkal, mint az alfahím társaikkal :) Csak bátran és akkor minden oké lesz! Ha bármikor kell tanács írj nyugodtan! 22/L
2014. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%

A "kisugárzás" nem szépíthet meg, mert nem létezik.

(Kaptam már elég piros kezet ezért a gondolatomért, de nem érdekel.)

Arcodon múlik minden, mert ha AZ bejön a nőknek, az önbizalom és a hatalmas szöveg is hamar meg lesz hozzá...

2014. aug. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó ez marhaság, bocsi:) Sok rendkívül jóképű pasi NEM érdekelt, mert semmi nem fogott meg bennük, ellenben egy férfias arc, ERŐS KISUGÁRZÁSSAL meg igen.
2014. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!