Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak este érzem azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak este érzem azt hogy magányos vagyok?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs barátnő. A nap legnagyobb részében megvagyok, nem érzem hogy magányos lennék, nem zavar hogy nincs senkim.

De mikor este lesz egyszerűen azt érzem hogy hiányzik vki mellőlem.


Van más is ezzel így? Mit lehetne tenni ellene?

Tudnátok tanácsokat adni? Köszi.



2014. szept. 21. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is hasonlóképp vagyok, ilyenkor próbálom elterelni a gondolataimat, és lefoglalom magam. 21/L
2014. szept. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán mert napközben lefoglalod magad ès este amikor nincs mit csinálnod előjön ez az érzés
2014. szept. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem érthető. este szeretnél összebújni valakivel, olyankor már nincs semmi dolgod és ráérsz szomorkodni.

én csak akkor érzem magam magányosnak ha szakad az eső. ez azért kicsit furcsább:)

foglald el magad valamivel esténként

2014. szept. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mert este már nincs semmi dolgod, nem foglal le semmi
2014. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is esős és rossz időben érzem magányosnak magam.Nem is várom a telet és a korai sötétedést sem.Estére lenyugszol,nem pörögsz úgy,napközben lefoglalod magad és más dolgokon gondolkozol.
2014. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!