Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ti undorodnárok tőle ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti undorodnárok tőle ha?

Figyelt kérdés
Ha a barátnődnek a válla ki lenne patogva ? Mivel a párom még nem látta és ügye szeretkezesnél is ezert nagyon szégyellős vagyok. Próbáltam ellene tenni de nem hat rá nagyon semmi :/ titeket nagyon zavara/undorodnál tőle?

2014. szept. 21. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna egyáltalán. Ha tetszik a lány, akkor ez semmit nem változtat rajta. :)
2014. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nem érdekelne.
2014. szept. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem :DD
2014. szept. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna!
2014. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb ez olyan dolog amiről nem tehetsz ,elmúlik és gyógyítható. Érezd jól magad és kész !
2014. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az en borom is ki van pattogva egy kicsit es feltem, hogy ez kesobb gond lesz, de most mar annyira nem parazok :D 15L
2014. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Kapna rá puszikat, hogy hamarabb gyógyuljon. :-))
2014. szept. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 RRR ***** válasza:

dehogy

ne foglalkozz ilyen butasággal

2014. szept. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nessiex69 válasza:

(21:09 mennyir aranyos vagy! :) )

Egyébként én is nagyon féltem attól, hogy undorodni fognak ettől, meg a hátam is elég csúnya, de sajnos ez genetika nálam... Szerencsére nem zavarja a barátomat. :)

2014. szept. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!