Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiu-lany baratsag. Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiu-lany baratsag. Milyen tartos? Ezt most, hogyan ertelmezzem?

Figyelt kérdés

Vagy 2 eve megismertem facebookon egy fiut,akivel egy kis ido utan mindennapossa valt a beszelgetesunk.Jofej,szinte barmirol el lehet vele beszelgetni volt,hogy olyasmit is megtudtam vele osztani amit massal nem,szoval mondhatni szoros volt a kapcsolatunk.Mindig azt mondta ugy nez ram mint a hugara es en is ugy tekintek ra mint a testveremre.

Szinte minden fenykepemhez commentelt:szeretlek,gyonyoru vagy stb..

Aztan par honapja megkerdezte tolem,hogy szoktam-e gondolni ra es hogy mondjam el mit erzek iranta.

Faggatni kezdtem,hogy miert kerdezi es azt valaszolta,hogy irjam le neki mert,hogy ez szamara nagyon fontos es hogy miutan valaszoltam akkor elmondja,hogy miert kerdezte.

Szimpatikus volt szamomra de mivel egyaltalan nem lakunk kozel egymashoz (tehat nem mukodne egy kapcsolat ezzel mar elso perctol kezdve tisztaban voltam)ezert csak annyit mondtam,hogy ugy szeretem mint a testveremet szoval csak baratilag.

Aggodom,hogy megbantottam-e hiszen nem akarom,hogy veget erjen a baratsagunk.

Erre azt valaszolta,hogy megkonnyebbult,mert ha esetleg mast mondtam volna,o nem tudta volna viszonozni az erzeseimet.

Ezutan eltelt eleg sok ido es maskepp viselkedett alig irt es akkor is olyan hidegen,nem volt meg az a tipikus hulye enje,nem viccelodott stb..


Kerdesem tehat az,hogy esetleg valoban nem akart tobbet baratsagnal,vagy a valaszom hatasara igy magyarazta ki magat?


U.i.Ismetlem ez egy fel eve tortent,mara mar van baratnoje annak ellenere mindig felkeres neten,mondvan,hogy hianyzom neki es hogy hianyoznak a beszelgeteseink..


17 evesek vagyunk


2014. szept. 21. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akar ő tőled semmit
2014. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Annyira gáz érzés... Nekem is van egy ilyen barátom, akit nagyon-nagyon kedvelek. Mi nem face-en, hanem játék közben ismerkedtünk meg (steamen coop játék közben). Mindennap írogattunk egymásnak, meg skype-on dumáltunk. Az ország két végében lakunk.

Mi idősebbek vagyunk, s itt a legrosszabb a helyzet... Én 34 éves kisgyerekes anyuka vagyok férjjel, ő 28 éves gyermektelen nős. Lényegében olyan dolgokról is tudtunk dumálni, amiről még a házastársunkkal sem, nem volt semmi tabu, lehetet a téma a gyerek, a mindennapok, vagy akár a szex. Én komolyan megkedveltem, de nem mondtam neki. Egyik este hívott, hogy menjek játszani, s közben dumálunk is egy jót, de passzolni voltam kénytelen, mert az uram nem nézi jó szemmel, ha sokat lógok a gép előtt a barátommal. Azt írta jogos, megérti, semmi gond, majd másnap. Na abból sem lett semmi, mert nem ért haza időben. S most pár napig nem is lesz biztosan, mert el kellett utaznom. De a passzolásom másnapján már úgy éreztem, valami megszakadt közöttünk, hogy nem őt választottam, hanem a férjem, pedig bizisten, inkább vele töltöttem volna az estét. Nem ír rám, mikor meglátja, hogy online vagyok, nem válaszolt a levelemre, csak nagysokára. Remélem nem fogunk eltávolodni egymástól, mert az nagyon fájna. Napközben is csak rá gondolok, hogy vajon hogy van, mit csinál épp.

Szóval ebből kiindulva az, hogy elmaradozott, lehet a válaszod eredménye. Esetleg többet szeretett volna, amit nem adhattál meg neki, ahogy én sem az én barikámnak :-(...

2014. okt. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!