Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet minden olyan, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet minden olyan, mint régen? SOS

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom és régebben tetszett, aztán most minden héten mentünk valahova a baráti társasággal és úgy éreztem, hogy közelebb került hozzám, közel hajolt, nem volt szék és poénból az ölembe ült... Úgy éreztem, hogy valami megint megindult bennem és bevallottam neki az érzéseimet, ő pedig meglepődött és azt mondta, majd megbeszéljük. Az egyik barátnőm segít és mondta, hogy ha rosszul sül el majd mondja a srácnak, hogy csak felesz vagy mersz feladat volt... nem tudom mondjam-e neki, hogy csak gy faladat volt vagy ne és esetleg megutál, de az is lehet, hogy már most utál és ha mondom neki, hogy feladat volt, akkor is utálni fog... Bocsi a zagyválásért, nem bírtam értelmesebben leírni... Elvesztettem?

2014. szept. 21. 17:20
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ha azt írta h megbeszéljük nem nagyon lehet semmi :(
2014. szept. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy ő nem akar többet, vagy egyszerűen csak zavarba hoztad. Majd kiderül.
2014. szept. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ilyenkor az a baj baratok vagytok szorakoztok es te bevallod erzeseid o erre azt gondolja '' Whattttt?? Baratok voltunk azt hittem megbizhatok benned :C '' es ha a baratnod megmondja a felelsz es merszes dumat lehet hogy beled szeret es utana azt hiszi nem szeretted es nincs eselye hagydd gondolkodni es mikor talalkoztok szepen hozdd fel a temat ;)
2014. szept. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!