Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha ilyenek miatt irigyked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha ilyenek miatt irigykedek azokra, akiknek jutott pár?

Figyelt kérdés
22 évesen még soha nem volt párkapcsolatban részem. Szeretném, ha egyszer nekem is hozna valaki virágot, ha egy-egy este közösen filmet néznénk, főzhetnék neki, együtt elmennénk kirándulni vagy csak egyszerűen fogná valaki a kezemet az utcán, de egyre inkább úgy érzem, ez nekem soha nem fog megadatni és egyre nehezebben viselem, hogy közben másoknak szinte erről szól az életük.
2014. szept. 21. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Én pont ezeket akarom egy nőtől de már 26 vagyok!
2014. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szinte természetes :) akinek hiányzik valami az életéből általában azokra irigykedik akiknek az éppen megadatott :) 23f
2014. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány ?xD
2014. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ezek szinte jól eső dolgok az átlag ember számára és ha van kivel csinálni akkor még jobb és az életet is jobbá teszik.
2014. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy látod, mi ennek az oka?
2014. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jól hangzik, én is ilyesmikre vágyom, csak a fiú oldalról. Legszívesebben most úgy megölelnélek csak úgy ismeretlenként, együttérzésből. :D
2014. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én idősebb vagyok, faszi is, mégse adatott meg nekem soha ilyesmi, mondjuk részben az én hibámból is. Talán alakul valami, legalábbis mindig ebben reménykedem, csak a próbálkozásaim sem hoznak soha túl nagy eredményeket.
2014. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Azt hiszem nem vagyok elég jó.
2014. szept. 21. 21:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért hiszed azt ?
2014. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"főzhetnék neki"!

hmmm

megfognám a kezed de el sem engedném drága :) :$ együtt a világ ellen! kéz a kézben.


takarítás is megy?

2014. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!