Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lany, akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lany, akinek nem szamit ha egy fiunak kicsi a mellizma?

Figyelt kérdés

ugy vettem eszre olyan fontos nekik,mint nekunk egy lany cicije,a tobbi izmot kb.leszarjak

elkezdtem ezdeni mellre meg fekvozni es feherjet inni,hatha meg dobja kicsit


2014. szept. 22. 08:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rendes etrend nelkul aztan ihatod a feherjet,nem er semmit.
2014. szept. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Van etrendem,mert jarok kondizni.Csak a mellem nem fejlodik,sulyzos edzestol be sem durran.De tegnap fekvoztem mindenfelet es most izomlaz van a mellkasomban.
2014. szept. 22. 08:40
 3/12 anonim ***** válasza:

",sulyzos edzestol be sem durran"


mert szarul csinalod.

2014. szept. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Shai-Hulud ***** válasza:

Lányoknál meg a kis mell a "divat".......

Lassan elérünk oda, hogy az ideális pár az, ahol a férfinak nagyobb a melle, mint a nőnek.

:-(

2014. szept. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak szerintem szánalmas ha valaki nem magáért teszi ezeket hanem mert reménykedik hogy valakinek így kelleni fog?
2014. szept. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak szarok az adottsagaim fekvenyomashoz.Nagyon magas vagyok hosszu karokkal es szeles vallakkal.Mindent kirobaltam mar,de nem erzem a mellem.
2014. szept. 22. 08:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Lesz,,,rom, mit esznek a nők az izmon. Az eszed, a szíved meg a f?szod ne legyen kicsi, és szeretni fognak.
2014. szept. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
utsónak igaza van :)
2014. szept. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Nagyon magas vagyok hosszu karokkal es szeles vallakkal.Mindent kirobaltam mar,de nem erzem a mellem."


Koncentraltan probalkozz eloszor, kis sulyokkal, sok ismetlessel. Egykezesek is jok.

2014. szept. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen alkatú vagyok es ahogy az utolsó mondja,egykezesekkel nyomok fekve.


Kicsit valtoztatva a keztartason,szelességen,meg a nyomas helyen eltalalhatod azt ahol a mellizmod dolgozik.

2014. szept. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!