Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít a barátomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít a barátomban ez? Lenn!

Figyelt kérdés
A barátom fősulis (sokkal lazább neki emiatt az időbeosztás), én gimis vagyok. Viszont rohadtul idegesít, hogy mindig nekem kell őhozzá alkalmazkodni. Jár edzeni (ez 3-4 óráját veszi el, ha elmegy). És általában esténként szoktunk telefonálni egy 20-30 percet, és nekem meg RENGETEG tanulnivalóm van, úgy osztottam be az időmet is, hogy akkor pont kész legyek 10-re, hogy tudjunk telózni még picit (most se a gyakori előtt kéne ülnöm, hanem tanulni, de ez most felidegesített). Erre közli h nem tudnánk-e most telefonálni, mert este edzeni megy, aztán korán kell feküdnie, mert másnap 8-ra megy. Nekem ezzel az a bajom, hogyha most telefonálnánk, tudom, hogy kicsúsznék az időmből, mert nem keveset szoktunk beszélni. 1. Miért ne mtud mondjuk egy órával korábban elmenni edzeni, hogy esetleg este tudjunk telefonálni? 2. Bezzeg amikor neki még nem kezdődött el a suli, és én voltam hullafáradt, ráadásul másnap nekem 8-ra kellett menni, akkor még ő mondogatta nekem, hogy "mennyibe kerül már 10 perc telefonálás?". Tudom, ez apróság, de ez nem egyedi eset! Mindig nekem kell alkalmazkodnom hozzá! Egyszer hazaért a suliból du. 1 körül, nekem egész délutánom be volt táblázva. Mondtam neki, hogy fél 10 körül felmegyek facere és telefonálhatunk. Erre ba*er, várom, várom, és 10kor feljön, majd benyögi h "bocsi, kicsit elhúzódott a fürdés". El sem hiszitek, ez mennyire idegesít, hogy nekem minden délutánom be van táblázva, és mégis az esetek nagy részében hozzá kell alkalmazkodni, pedig neki sokkal egyszerűbb! Sőőőt, ha ő fáradt, én sose hisztizek, ha le akar feküdni, és nem telefonálunk. Bezzeg ha én vagyok gatya, akkor erőszakoskodik, hogy csak 10 percet telefonáljunk, az már úgyse számít. Meg egyik nap rengeteg tanulnivalóm volt, siettem, 1-2 dolgot meg se tanultam, csakhogy legyen este 10 percünk váltani pár szót. És nem jött fel, nem tudtunk telefonálni. Másnap benyögi h "bocsi, elaludtam". Bezzeg én meg miatta rohantam, mert megígértem h felszabadítok pár percet! Összességében: Ahhoz képest h nekem nehezebb, még ő várja el, hogy alkalmazkodjak hozzá. Mi a véleményetek? Nem idegesít titeket?
2014. szept. 22. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
engem a barátod nem idegesít. te annál inkább. szerintem nem való neked párkapcsolat
2014. szept. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocsi,de szerintem túlságosan rugalmatlan vagy... annyira nem nehéz a középsuli,hogy ennyit vinnyogj miatta és nem hiszem el,hogy egész délután tanulsz szünet nélkül,ha hív iktass be 10 perc szünetet úgy koncentrálni is könnyebb! :)
2014. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Volt ilyen pasim nekem is régen. Majd te is rájössz, hogy efféle gyökerekkel nem kell foglalkozni.


Ne legyél már ilyen női papucs! Ha a pasinak kellesz, akkor teperni fog utánad. Nem igaz, hogy nem tudod neki azt mondani, hogy ma nem beszélünk,mert nem érek rá és kész. Ez a te hibád.

A szabad idejében pedig eszébe kéne jusson, milyen volt neki a gimi. Érezhetne egy kis empátiát.

2014. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

szerintem neki nem való. áldozatokat hozok érte, kompromisszumokat kötök vele, de ő nem képes együtt működni.


Én miért tudok érte, egy 10 perc telefonálásért áldozatokat hozni? Ő miért nem? Miért nem mondja azt, hogy akkor inkább egy órával korábban megy edzeni, ergo egy órával korábban haza is ér, így tudnánk este telefonálni? Bezzeg tőlem meg elvárja h áldozatokat hozzak.... vagyis részemről ez TERMÉSZETES

2014. szept. 22. 16:28
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem feleljtsétek el egymást :( ez a kapcsolat rég halott!!
2014. szept. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Orsy070 ***** válasza:
csak lazabban vegyed a dolgokat ezek nem tragediak:D Ettol meg omlik ossze a vilag sem a parkapcsolatotok.
2014. szept. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már bocs , de semmilyen kompromisszumokat nem kötöttél érte. Én is most 10-.es vagyok és 1 óra alatt végzek minden tanulással(ja és mielőtt letámadnál 5ös tanuló vagyok , és nem is egy zseni aki 10 perc alatt megtanulja a kvantumfizikát). Tessék! Meg úgy őszintén nem tudsz 10 perc szünetet tartani? Na ne röhögtess. És most nem azt mondom , hogy nincs igazad, mert tényleg egy picit genyóság , hogy te "alkalmazkodsz" hozzá , de jesszus ennél nagyobb problémák is vannak az életben. Inkább örülj neki , hogy van valakid aki szeret téged, és nem vagy magányos mint a fiatalok (20 éves korosztályra gondolok). Ennek fejében te rinyálsz 10 perc szünet miatt! -.-"
2014. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!