Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesít a barátomban, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesít a barátomban, hogy retteg a betegségtől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja járunk. Eddig nem láttam semmi hibát; de kezd idegesíteni h ennyire fél mindentől. Begyulladt neki valami nyirokcsomója, de itt rettegett h mitől lehet. Meg a tesom náthás, és fél h elkapom, ezáltal ő is. Meg ma voltam labor vizsgálaton, és szóba hoztam h anya cukorbeteg. Erre rögtön arrol magyarázott h egészségesen kell táplálkozni. Mondtam h igen,'sok gyümölcsöt igyekszem enni. De nem, azt se, mert fruktoz van benne. Zavar h ennyire fél minden betegségtől. Multkor fajt a hasának a jobb oldala, de nyugtatgattam h tuti elmúlik. El is múlt, igazam lett. De utana azon parazott h biztos ez valami "jel" lehetett a szervezetétől h valami nem stimmel. Áh, mar kezd zavarni :/ mindig mondom neki h nem kell ennyire gorcsolni ilyeneken, mert a végén falra lesz festve a ördög es tenyleg bekövetkezik a betegség. En alapból utalom a tűt meg az ilyen beavatkozásokat, es ram sincs jo hatással ez :/ titeket nem zavarna? Mit tehetnek? (Azon kívül h mondtam h nem kell ennyire ahghodni)
2014. aug. 28. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
én a helyedben bejátszanám h ebolás vagyok
2014. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor inkabb valami hihetőt :D mondjuk mumpsz
2014. aug. 28. 22:59
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy egy kis TBC-s köhögés se lenne rossz, kis ketchuppal a zsebkendőben
2014. aug. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsit hipohonder a barátod. Egyébként nem sok mindent tudsz tenni max nyugtatgatod, vagy elviszed egy pszihológushoz mert am sok betegség a pszihés terheltség miatt alakul ki és nem élhet ilyen stresszben állandóan.
2014. aug. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!