Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínos, vicces vagy szexi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínos, vicces vagy szexi pillanatok a suliban? (írjatok már jó sokan. ^^)

Figyelt kérdés

Kinek milyen története van?

Általános-, Közép-, Főiskola? (netán egyetem)

Kort is és nemet is pls! :D



2014. szept. 22. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

szexi pillanat: Amikor egy lány rám nézett, és én meg visszanéztem rá :OO :D

19/F

2014. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
9.-es ottalvós osztálykirándulás 1 csaj nagyob bejött,tökre összemelegedtünk,majd hajnalba kimentem hugyozni,és belémszorult a fing,a wc-n viszont nagyon kijött,és hatalmas recsegő hanggal távozott,mikor kiértem a csaj ottállt szótlanul az ajtóban,a sötétbe én meg megijedtem és ez kiváltott belőlem 1 hangos b+-et. azóta nem beszélünk
2014. szept. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Nagyban zuhanyzok tesi után, erre négy csaj besétál "azt hittem, itt hagytam a pulcsimat" címszó alatt.

15/F

2014. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
haveromnak akartam 1 jó csajt linkelni az évfolyamról,aki fentvolt chaten,de soha nem beszéltem vele,csak ismerősöm volt. megnyitottam az ablakot,onnan a profilt,kimásoltam 1 képet és elküldtem. hozzáírtam. micsoda bula. és akkor vettem észre,hogy nem csuktam be a chat ablakot és magának csajnak küldtem el az egészet.
2014. szept. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
kivertem a suliba, és utánna jöttem rá hogy vesz a kamara
2014. szept. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 PearlDiver ***** válasza:

Amikor az ősztálytársnőm bevallotta nekem, hogy szerelmes a magyartanárnőbe.

[link]

2014. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
8.-ban kivertem az elsö padban a tanárnő meg eszrevette az igazgatoiban kötottem ki!!
2014. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!