Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan mondják, hogy helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan mondják, hogy helyes vagyok, szinte minden lánnyal jóban vagyok, de csak mint haver, és nem tudom, hogy ez miért van így. Mit kéne tennem? Hogyan kéne viszonyulnom hozzájuk? Amúgy vicces vagyok sokat ponkodok.

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
nincs kép rólad?
2012. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A meleg barát szindróma.

Nem viccesnek kell lenni és bolondosnak ha nem nézel ki elég adoniszian.Légy laza ne egy idióta kölyök.

2012. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mondjuk ha össze akarok jönni egy lánnyal, akkor hogy viszonyuljak hozzá?mit mondjak neki stb... ?
2012. okt. 1. 21:07
 4/9 ASOT ***** válasza:

ha ezek a lányok ilyennek könyveltek el mint barát, akkor ebből vagy nehéz lesz kijönni vagy nm is fogsz tudni kijönni. Te vagy a kedves aranyos fiú barát...


Szóval ha akarsz valamit azt egy új lánynál próbáld meg.

2012. okt. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és arra nem tudtok ötletet, hogy akiket régebb óta ismerek máshogy tekintsenek rám?
2012. okt. 1. 21:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban!
2012. okt. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
elég jól nézek ki, szerintem és mások szerint is, de ezen mindig próbálok fejleszteni :D de belsőleg meg viselkedésben miben változzak?
2012. okt. 1. 21:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Belsőleg meg viselkedésben nem kell változnod, mert az nem számít a lányoknak. Az is lehet, h lejjebb kéne tenned a mércét, mert a szép lányok elvárják, h nagyon jóképű, magas és gazdag is legyél.
2012. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Próbáltad már elhívni azt a lányt, aki tetszik neked?

Vagy próbálj meg utalásokat tenni rá, hogy tetszik neked, vagy legyél komoly, amikor annak kell lenni, amikor úgy érzed a lánynak arra van szüksége. Mindenesetre a legfontosabb az, hogy tegyél úgy, ahogy helyesnek érzed és legyél mindig önmagad. Ráadásul ki tudja? Lehet, hogy tetszel egy lánynak csak éppen nem tudsz róla.

2014. jan. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!