Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy leszbi?

Figyelt kérdés

Lány vagyok(18 felett) és van egy másik lány, akit nem kedvelek, mert már vagy 2 éve "versenyzik" velem, hogy melyikünk ér ki hamarabb a buszmegállóba. Új suliba mentem, és kiderült, hogy ő is odajár. Mikor meglátta, hogy odajárok, olyan furcsa lett egy másodpercre az arca...nem is tudom elmondani milyen..mintha örült volna neki.

Figyeli, hogy kihez megyek oda, mit csinálok. Megnézte az órarendemet, meg azt mondta barátnőmnek (aki az ő osztálytársa, de még sosem beszélt vele), hogy mehetnénk együtt haza (mind 1 városban élünk).

Talán csak túlgondolom, vagy üldözési mániám van, vagy nem tudom, de ez a csaj akar tőlem valamit...most vagy nagyon utál..vagy lehet, hogy épp az ellenkezője? Vagy csak megőrültem és ezek semmit nem jelentenek??



2014. szept. 22. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak megőrültél és...
2014. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden bizonnyal...:/
2014. szept. 22. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Aztán ki volt múltkor az első a buszmegállóban?
2014. szept. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bolond vagy. :D
2014. okt. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!