Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől változhat ekkorát egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buford Tannen kérdése:

Mitől változhat ekkorát egy csaj néhány év alatt?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit már nagyon rég óta ismerek,még általános iskolából.Mindig is tetszett nekem ,de nem mertem sose hozzászólni,vagy bármi ,mert másoktól tudtam hogy ki nem állhatja a pofámat egyenesen undorodik a "magamfajtáktól"

Majd középsuliba is ugyanoda kerültünk... sőt,még osztálytársak is lettünk. Ekkor még inkább belezúgtam /annak ellenére hogy mit gondolt rólam,fucklogic/ mert többet láttam és az idő haladtával egyre szebb lett.Mármint külsőre. Ebben a középsulis korszakban már bátrabb voltam többször próbáltam vele kontaktot teremteni de mint egy férget vakart le magáról többször kegyetlen megalázó módon tiport sárga földig rengeteg ember előtt...Miután végeztem a középsulival kiköltöztünk Németbe ahol 4 évig voltunk,ekkor már el is felejtettem nem is kerestem interneten se meg sehol se beletörődtem tojtam rá. Most hogy hazajöttünk a nyáron néhányszor összefutottam vele ,és mintha nem is ő lenne... tiszta jófej meg minden velem,eleinte még tiszta semlegesen álltam hozzá azokután amiket művelt velem, de mostanság ahányszor meglát jön oda hozzám érdeklődik mi van velem stb.,régen pedig emberszámba se vett nem hogy férfiiként nézett volna rám, megjegyezte azt is hogy mennyit változtam

Mi lehet ennek az oka? Tényleg én változtam? Egyébként ugyanolyan vad mint volt,piszok bunkó alapjáraton mindenkivel egy igazi mai flegma csaj. Velem viszont mi a frászért lett más ?


2014. szept. 22. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom megváltoztál, jó pasi lettél.
2014. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy semmi nem állandó, és mindig minden változik -mi emberek is.
2014. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1#

az túlzás azért ,az tény h sokkal normÁlisabban nèzek ki mint anno,de ennyivel ?


2#

igazad van :)

2014. szept. 23. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!