Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni? Mikor fog elmúlni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel régen nagyon sokat beszélgettem, és szerelmes lettem belé.

Mostanában már nem beszélgetünk de én még mindig szeretem, tudom, hogy nem jó így, de minden este miatta sírok.

El akarom felejteni, de nem megy. Mit tegyek? :(

16/L



2014. szept. 22. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj neki!
2014. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hallgas a szívedre, és keresd! Lehet,csak egy félreértés volt az egész és simán leeht,hogy igy idő elteltével ő is teljesen máshogy látja a dolgokat és szíve szerint ő is beszélne veled nagyon.. Szóval lépj, legelább megtudod mi van. Mindenképp könnyebb lesz utána!
2014. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbálok vele normálolisan beszélni de nem úgy tűnik mint aki akar :(
2014. szept. 22. 21:37
 4/4 anonim válasza:
Privibe leirhatod miket mondott/irt akkor lehet tudok segiteni ;)
2014. szept. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!