Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ez igaz? ( túl rövid....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez igaz? ( túl rövid. Mármint a kérdés. )

Figyelt kérdés

Szóval épp elmélkedtünk az élet nagy dolgain egyik cimbivel és ő felvetette, hogy mostanság azért vállaljátok fel egyre kevesebben a felhasználó neveteket ( vagy inkább azért kapcsoltátok ki a név láthatóságát ), mert tele van az oldal olyan állatokkal, akik ha nő gyanús felhasználónevet látnak, egyből bombáznak üzenetben a saját farkukról készített csodálatos fényképekkel.


Ez egy helytálló állítás vagy a barátom némiképp túlzóan festi le a helyzetet?



#gyros #kép #csaj #pasi #perverzitás #kettyósjaguárok #sólet csípős kolbásszal
2014. szept. 22. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de így is kapok naponta perverzektől üzeneteket :D
2014. szept. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
100%
Szerintem már egy "N" betű is elég nekik.
2014. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A perverzek válaszra is támadnak, ha van név ha nincs..
2014. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem szimplán azért nincs felhasználónevem és azért nem küldök képet keresre sem, mert egyszerűen megbizhatatlan egy-két ember.

L.

2014. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Farkakról nem szoktam képet kapni, de ha hozzászólok egy szex-szel kapcsolatos kérdéshez, biztos hogy 3-4 idióta ír, hogy ő dugna velem. Tökmindegy, hogy a válaszom egyáltalán nem arról szólt, hogy akarok e bárkit is ilyen célra, de ő azért közli.

Ezeket le szoktam tiltani, és úgy ideig-óráig elfogynak, csak gondolom lesznek új és új regisztrációk is.


(pl egy ilyen jellegű válaszra is előfordul, hogy kapok ajánlatot, pedig... XD)

2014. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem vagyok lány, de annyit hozzáfűzök, hogy ez a cimbid bizony nagyon jól látja a helyzetet, bölcs ember akire mindig érdemes hallgatni!
2014. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Gondolom nálad a hozzászólásokból vagy a nemet/kor -ból rájöttek :)
2014. szept. 22. 21:49
 8/14 anonim ***** válasza:
Előző regemnél volt hozzászólásom, amiről az idiótának az jöhetett le, hogy nő vagyok, és küldött egy privát üzenetet egy linkkel. Egy az egyben a farka volt, el se hittem!:D Valakinek komolyan bejön, ha kap egy farokról egy képet?
2014. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lanyok, van megoldas: kuldjetek vissza meztelen kepet egy ketnemu norol :DD
2014. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyéni tűrőképesség kérdése is. Engem nem zavar - van tiltás gomb is a világon. :)
2014. szept. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!