Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem túlzás, ha ilyen...

Holenik Alexandra kérdése:

Ugye nem túlzás, ha ilyen melegbe rövid ujjú badyt, egy kis nadrágot és egy zoknit adok rá egy 6 hetes babára? Mármint nem fog megfázni ugye?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megfázni biztos nem fog. Bár mondjuk azt nem tudom hogy fok van a lakásban, de ha 25 körül, akkor nem kell aggódnod.
2012. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen melegbe vagy csak r.u. bodyban volt,vagy egy póló+pelusban,vagy csak pelusban a kisfiam 25-26 fok volt átlagosan tavaly vagy ennél melegebb,már 14 hónapos és ugyanígy öltöztetem ilyen melegben
2012. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miénk is 6 hetes, rövid nadrágban van és rövid ujjú bodyban, no zokni. :) 26 fok van, és remekül érzi magát. :) Ha áthozzuk a nappaliba, akkor kap egy zoknit meg egy hosszú nacit, mert itt megy a klíma.
2012. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Átlag 26 fok megvan,éjszaka csak egy kis badyt adok rá,mert hajnaltól mellettem van és az én takarómmal takarom be,de van,hogy este elalszok vele és végig mellettem alszik.
2012. jún. 24. 14:50
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Enyém 4 hetes.

Rövid ujjú body van rajta, de sokszor az is csurom.

Most épp 27 fok van.

2012. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én babám jöv héten lesz 6 hetes,és 3hetes kora óta csak bady volt rajta meg zokni,a zoknit kb.1hete hagytuk el,betakari nem szoktam..de nálunk 30fok van :(
2012. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkább túlöltözteted.
2012. jún. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is nagyon aggódok az öltöztetésén, mert az nagy fiam téli baba volt, így olyan egyértelmű volt, hogy milyen ruhát kapjon.

A kicsi 3 és fél hetes, itthon általában egy rövid bodyban és zokniban van, vagy ha kicsit hűvösebb van, kap egy vékony nadrágot is, de az általában hamar lekerül róla.

2012. jún. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!