Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szoknyavadász is tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szoknyavadász is tud szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ismerek egy srácot, akit eddig úgy ismertem, hogy minden lánnyal pár hétig kavar, aztán megy tovább. Sajnos én már időtlen idők óta bele vagyok zúgva, de ez sokáig csak plátói volt. Aztán fél éve megcsókolt, és eleinte úgy tűnt, én is csak egy leszek a sok közül. Ezért hagytam őt. Kerültem, néha pár szót váltottunk. Aztán ahogy telt az idő január óta találkozgattunk párszor. Akkor még nem éreztem rajta semmilyen változást. Ismételgettem neki, hogy szeretnék számára az egyetlen lenni. Mostanában pedig teljesen kezd megváltozni, bújik hozzám, rengeteget akar velem lenni. Velem jár suliba, még akkor is, ha korábban kell felkelnie. Múltkor azt mondta nekem, hogy nagyon szerelmes belém, és én ezt kezdem is érezni. De egy kicsit tartok attól, hogy a rózsaszín köd elvakít. Csak fél év azért sok idő, és változott a viselkedése. Bemesélem magamnak, vagy képes megváltozni?


2013. ápr. 17. 16:11
 1/2 anonim válasza:
Ezt Neked kell tudnod megítélni. Van, aki csak azért tűnik "szoknyavadásznak", mert nem találta még meg az igazit, viszont olyan is van, aki elvből ilyen, és sosem fog megváltozni.
2013. ápr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy igazi szoknyavadász mindig szerelmes. Csak mindig másba.
2013. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!